Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядівКонтакти
 


Тлумачний словник


Електронна пошта

Проста пошта

Електронна пошта

Функціонування сучасної електронної пошти дуже подібне до роботи простої пошти. Давайте коротко пригадаємо, що відбувається коли ми надсилаємо комусь лист, і коли лист приходить до нас. Для надсилання листа ми беремо аркуш та ручку і в першу чергу пишемо сам лист. Далі вкладаємо його в конверт та пишемо адреси. Несемо лист на пошту та кидаємо в скриньку. На подальшу долю листа ніякого впливу не маємо. З України в Канаду лист відправляється до тижня часу.

Коли лист приходить до нас, як правило, ми про це дізнаємось лише після перегляду своєї поштової скриньки. І з цього погляду, саме наша поштова скринька має адресу а не ми. Для того, щоб отримувати пошту, нам не обов'язково мати адресу проживання, а потрібно мати скриньку, в яку будуть попадати листи.

Отже для можливості переписуватись електронною поштою нам в першу чергу треба мати поштову скриньку. Для цього створено поштові сервери. Це програми, що постійно працюють на комп'ютерах, котрі також постійно підключені до мережі Інтернет. На цих серверах, створено адміністратором поштові скриньки. Деякі сервери дозволяють безкоштовно створити таку скриньку. Для надсилання листа потрібно ввести адресу скриньки адресата (кому надсилаємо). Після відправки, лист за лічені секунди попадає в його скриньку. Залишається чекати, коли він її перегляне. Листи, що нам надіслали, зберігаються у нашій поштовій скриньці, поки ми туди не заглянемо і не видалимо, попередньо прочитавши.

Надсилання та отримання листів

Пропонуємо детально розглянути елементи керування у поштовій скриньці. Розглядати будемо поштову скриньку, створену на сайті Ukr.Net

Папки в скриньці

Вгорі бачимо пункт "Написати листа".

Дві вкладки "Пошта" та "Контакти". Вкладка "Пошта" активна і містить список папок. Вкладка "Контакти" буде містити список адрес адресатів.

Папка "Вхідні" містить листи котрі ви отримали. На даний момент бачимо, що вона активна (білий фон), а справа надпис "Листів нема". Оскільки до нас ще ніхто не написав, дана папка пуста.

"Чернетки" - містяться листи, котрі ви ще не надіслали. Як правило, під час написання листа, браузер автоматично кожних 5 хвилин. Передає на сервер ваш недописаний лист, і він зберігається в цій папці. Тобто у разі розірвання з'єднання інтернет, частина тексту вашого листа буде збережена у цій папці. В майбутньому достатньо клікнути по напису "Чернетки", щоб зправа відобразились тимчасово збережені листи.

"Відправлені" - містить листи, котрі ви надсилали. Зверніть увагу, що після надпису зображено цифру 1. Це означає, що я вже надсилав лист комусь і його копія збережена у цій папці.

"Спам" - містить листи котрі ми помітили як спам. Відповідно усі наступні листи від цього ж адресанта будуть автоматично попадати в цю папку. Інколи сервер пробує самостійно вгадати, що лист є спамом. Тобто, час від часу переглядайте цю папку, оскільки до неї може попасти і потрібний вам лист. Після видалення листа, він попадає в папку "Видалені" і ще певну кількість днів зберігається у ній.

Давайте спробуємо надіслати комусь листа.

Надіслати лист

 

Для надсилання нового листа, потрібно клікнути по відомому надпису "Написати листа". Справа відобразиться форма надсилання. Нам потрібно заповнити відповідні поля.

Поле "Від кого" заповнено автоматично. Це поле відображається на сайті Ukr.net. Інші сайти не відображають його.

Поле "Кому" містить кнопку , за допомогою якої можемо вибрати адресата із списку контактів. Якщо лист цьому адресату пишете вперше, прийдеться ввести з клавіатури його адресу. Символ "@" вводите за допомогою комбінації клавіш Shift+2 в англійській розкладці. Потрібно перейти на англійську мову, зправа внизу екрану біля годинника клікніть по значку мови . Можна скористатись полями "Копія" та прихована копія. В них вводите адреси інших адресатів, котрим хочете надіслати копії цього листа.

"Тема" не обов’язковий елемент. Але майте на увазі, що листи без теми, по замовчуванню розлядаються серверами як спам. Бажано ввести короткий опис суті вашого листа.

"Додати" - дозволяє причепити до вашого листа окремі файли. Наприклад фото, документ чи музику. Залишається ввести текст самого листа. Як зображено на малюнку, текст листа можна відформатувати. Про форматування документів буде описано в інших курсах.

Внизу бачимо три кнопки:

"Відіслати" - надсилає лист за адресою та копіює його в папку "Надіслані";

"Зберегти" - зберігає лист в папці "Чернетки".

"Видалити чернетку" - видаляє лист, скасовує його.


Читайте також:

 1. Електричний струм в металах. Термоелектронна емісія. Контактні явища
 2. Електронна будова атома
 3. Електронна і люмінесцентна мікроскопія.
 4. Електронна книга
 5. ЕЛЕКТРОННА МІКРОСКОПІЯ
 6. Електронна пошта
 7. Електронна пошта
 8. Електронна пошта НБУ —загальна характеристика
 9. Електронна пошта та принципи її функціонування. Поштові стандарти. Електронна адреса.
 10. Електронна поштова розсилка
 11. Електронна реклама
Переглядів: 589

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Мережний етикет | Отримання листа

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.