Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Отримання листа

Якщо до вас прийшов лист(и), надпис "Вхідні" буде виділений жирним шрифтом, а збоку жирним шрифтом буде зображено кількість непрочитаних листів. В самій папці побачимо адресата листа та тему.

 

Як зображено на малюнку, в папці міститься непрочитаний лист від адресата "Віктор Шупер" з темою "Re: Надсилання першого листа". Після клікання мишею по тому чи іншому написі, перед нами відкриється сам лист.

 

 

Над та під листом з'явились нові кнопки.

"назад у Вхідні" - закриє лист і перенесе нас у папку "Вхідні". З'явиться список листів відповідної папки.

"Відповісти" - відкриє вже відому нам форму надсилання листа із заповненими полями. Залишається лише набрати відповідь. Зверніть увагу, що до теми листа прикріплено символи "Re: ". Це позначає, що ви пишете відповідь.

"Переслати" - аналогічно відкриє форму надсилання листа, але поле "Кому" незаповнене. Ми можемо туди вписати іншого адресата та надіслати листа йому.

"Видалити" - переносить лист у кошик.

"В спам!" - переносить лист в спам і наступні листи від цього адресанта автоматично будуть туди зберігатись.

"Перенести до" - дозволяє зберегти лист в окрему папку, і створити цю папку.

 

Короткий тлумачний словник

скорочень та інтернет-термінів

HTML (Hyper Text Markup Language) - мова розмітки гіпертексту, що дозволяє за допомогою керуючих міток (тегів) визначати структуру і зовнішній вигляд HTML-документа (web-сторінки) при відображенні в браузері, а також створювати посилання на інші файли.

ICQ (I Seek You) - додаток Інтернет, використовуваний для прямого інтерактивного спілкування між користувачами. За допомогою ICQ можливий обмін текстовими повідомленнями, пересилання файлів, участь у колективних іграх і ін.

IP (Internet Protocol) - протокол, що забезпечує доставку даних у вигляді пакетів, що мають ІР-адресу.

IP-адреса - числовий ідентифікатор, що надається кожному комп'ютеру (хосту), підключеному до Інтер-нету. IP-адреса складається з адреси мережі й адреси даного хоста в цій мережі і являє собою чотири десяткових числа (від 0 до 255), розділених крапкою. Наприклад: 217.174.97.59.

SMS (Short Message Service) - служба коротких повідомлень. Сервіс, наданий операторами стільникового зв'язку, дозволяє обмінюватися короткими повідомленнями за допомогою мобільних телефонів. SMS-повідомлення можуть бути послані як з телефону на телефон, так і з телефону на адресу електронної пошти і за допомогою електронної пошти на номер мобільного телефону.

Spam - повідомлення, що приходять по електронній пошті, які не замовляють і які є небажаними. Як правило, розсилання відбувається одночасно на безліч адрес з метою реклами товарів і послуг

TCP (Transmission Control Protocol) - протокол, що забезпечує доставку пакетів даних за призначенням та їхній прийом в тому ж порядку, у якому відбувалося їхнє відправлення.

TCP/IP (Transmission Control Protocol / Internet Protocol) - набір протоколів для керування обміном даними між комп'ютерами, що входять в Інтернет.

URL (Uniform Resource Locator) - Інтернет-адреса, надана кожній web-сторінці. Кожен URL в Інтернет унікальний.

Web-сервер - комп'ютер зі спеціальним програмним забезпеченням, що забезпечує доступ багатьох користувачів до розташованої на ньому інформації.

Web-сторінка (HTML-документ) - логічна одиниця Інтернет (точніше, Всесвітньої павутини), однозначно визначена адресою (URL). Фізично являє собою HTML-файл. Може містити текст, зображення, аудіо-і відеофрагменти, Java-апплети та інші елементи. Web-сторінка може бути статичною або динамічно згенерованою (приклади динамічних сторінок - переліки результатів, які видають пошукові машини). У випадку використання фреймів, кожен фрейм розглядається як окрема сторінка. Сторінки завантажуються і проглядаються користувачем на своєму комп'ютері за допомогою браузера. Логічно зв'язана сукупність web-сторінок утворює сайт.

Wi-Fi - (синонім: 802.11b) - стандарт високо-швидкісної передачі даних по безпровідним мережам (від 11 до 20 Мегабіт у секунду).

WWW (World Wide Web) - Всесвітня павутина

Баннер - статичне чи динамічне зображення, що розташоване на сторінках сайта з метою реклами (просування) певного продукту. Стандартний розмір банера 468 на 60 пікселей.

Браузер (Browser) - клієнтська програма для роботи у Всесвітній Павутині (WWW). Дозволяє користувачу переглядати зміст web-сторінок. Браузер звертається до web-сервера (сайту), запитує HTML-документ, інтерпретує отриману інформацію і відображає документ на екрані комп'ютера. Браузери поділяються на графічні і текстові. Останній варіант браузерів, прикладом якого є Lynx, у даний час практично цілком вийшли з уживання. Приклади браузерів: Mosaic, Netscape Navigator, Internet Explorer, Opera, Mozilla.

Всесвітня павутина (World Wide Web - WWW) - додаток Інтернет, в основі якого лежить гіпертекст. Дозволяє користувачу одержати доступ до величезного масиву документів, розташованих на web-серверах в усьому світі, і легко переміщатися між ними за допомогою гіперпосилань. Наповнення Всесвітньої павутини складають текстові матеріали й усі види об'єктів мультімедіа (зображення, аудіо- і відеофайли, анімація тощо). У даний час Всесвітня павутина є місцем, де всі суспільні інститути і приватні громадяни розміщують власні електронні представництва, багато хто з яких виконують традиційно властиві їм функції в умовах цифрового середовища.

Гіперпосилання (Hyperlink) - слово чи зображення в електронному документі, що містять посилання на інші файли. Клацання «мишею» по гіперпосиланню дозволяє перейти до іншого файлу чи фрагменту електронного документа. Як правило, гіперпосилання виділяються кольором. При наїзді на них «мишею», замість стрілки з'являється зображення руки з вказівним пальцем.

Гіпертекст (Hypertext) - електронний текст, що містить у своїй структурі посилання на адреси інших файлів.

Доменне ім'я (доменна адреса) - унікальний текстовий ідентифікатор комп'ютера (хоста), підключеного до Інтернет. Складається зі слів, написаних латинськими буквами і розділених точками. Пробілів та інших розділових знаків у доменних іменах немає. Кожному доменному імені відповідає певна IP-адреса чи кілька IP-адрес. Наприклад, доменному імені www.rbc.ru відповідає ІР-адреса 194.186.36.150. Доменні імена є складовою частиною URL, що вказують на конкретні web-сторінки. Доменні імена перетворюються на IP-адреси службою DNS. Система доменних імен створена для зручності користувачів, яким легше запам'ятати доменну адресу (наприклад, www.harvard. edu, www.fbi.gov, www.louvre.fr чи www.ddt.ru), ніж числові значення IP-адрес. Реєстрацією доменних імен займається InterNIC . Реєстрація доменної адреси означає внесення його і відповідної йому IP-адреси в базу даних DNS-сервера.

Електронна пошта (E-mail) - додаток Інтернет, що дозволяє обмінюватися повідомленнями в електронній формі за допомогою комп'ютерних мереж. Найпоширеніший спосіб спілкування в Інтернет. У даний час електронною поштою можна пересилати не тільки текст, але й усі інші види даних додатками до листів. Самі листи нині можуть підтримувати всі операції зі шрифтами, в т. ч. фон, таблиці й ілюстрації.

Інтернет (Internet) - глобальна комп'ютерна мережа, що поєднує комп'ютерні мережі, які взаємодіють за допомогою протоколів TCP/IP.

Портал (Portal) - Інтернет-сайт, що надає максимально широкий спектр послуг, які відповідають потребам середньостатистичного користувача Мережі. До переліку сервісів, що надаються Інтернет-сайтом, входять, як правило, такі: пошук інформації, безкоштовна електронна пошта, новини, прогноз погоди, відомості про курси валют, перелік посилань на ресурси мережі тощо. У більшості випадків у порталів є також значне власне змістовне наповнення. Мета порталів полягає у створенні місця в Мережі, з якого значна кількість користувачів регулярно починає свою роботу в Інтернет, а отже, є привабливим місцем для розміщення реклами. Порталами можуть вважатися сайти, що мають стабільно високу відвідуваність. Більшість порталів сформована навколо пошукових машин і довідників Інтернет-ресурсів. Крім універсальних порталів, розрахованих на всіх користувачів без обмеження, існують галузеві (тематичні) портали, чітко орієнтовані на потребі певної групи користувачів. Приклади: Yahoo!, Яндекс, Молодіжний портал КРОТУС.

Поштова адреса - ідентифікатор поштової скриньки користувача. Утворюється з імені користувача і доменного імені поштового сервера, розділених символом @ (комерційна «ет»). Наприклад: pastushenko@univ.kiev.ua, ivanov@inbox.ua, info@krotus.org. В інтранет-мережах організацій реєстрація поштової адреси виконується системним адміністратором, на безкоштовних поштових серверах — самими користувачами.

Проксі-сервер (від англ. Proxy - право дії від імені) - проміжний web-сервер, що використовується як посередник між браузером і кінцевим web-сервером. Проксі-сервер виконує дві основні функції: економія обсягу трафіка і збільшення швидкості доступу до даних за рахунок кешування даних на своєму локальному диску і забезпечення захисту локальної мережі корпорації, наприклад, бібліотеки. Використання проксі-сервера здатне також привести до економії ІР-адрес, оскільки в цьому випадку необхідна усього лише одна публічна IP-адреса.

Сайт (Site) - сукупність логічно зв'язаних web-сторінок, розміщених, як правило, на одному комп'ютері.

Сервер - комп'ютер, що надає свої ресурси іншим комп'ютерам мережі, або програма, що обслуговує запити на доступ до ресурсів свого комп'ютера.

Трафік (Traffic) - потік (обсяг) інформації, що пройшов через канал зв'язку чи обсяг переданої/ відісланої інформації. Вимірюється в мегабайтах. Іноді в поняття трафік вкладається число відвідувань web-сайта (чи його конкретної сторінки) за певний проміжок часу.

Хостінг (Hosting, Web-hosting, Collocation, синонім - web-хостінг) - розміщення web-сайта на зовнішньому сервері, на відміну від розміщення на власному комп'ютері, фізично розташованому усередині організації (наприклад, бібліотеки). Існують спеціальні хостінгові площадки для розміщення сайтів. Як правило, це потужні сервери, підключені до Інтернет по високошвидкісних каналах зв'язку. Поряд із комерційним хостінгом, існує безкоштовний хостінг для розміщення сайтів як приватних громадян, так і організацій. В останньому випадку платою за можливість бути представленим в Інтернет є розміщення рекламних банерів на сторінках сайта. Крім того, безкоштовні хостингі можуть містити обмеження за обсягом розташованої інформації і використанню різних додатків. У ряді випадків на хостинговій площадці розміщується не лише сайт, але й безпосередньо сервер (комп'ютер) установи.

 


Читайте також:

  1. Iз листа Богдана Хмельницького до шведського короля Карла Густава (16 листопада 1656 р.)
  2. Агрегативна стійкість, коагуляція суспензій. Методи отримання.
  3. Аналогія - спосіб отримання знань про предмети та явища на основі їхньої подібності з іншими.
  4. Аудиторські докази: поняття та процедури отримання
  5. В основу визначення витрат певного періоду покладено можливість одночасного визнання доходу, для отримання якого вони здійснені, і навпаки.
  6. В «Листах про віротерпимість» він твердить, що держава не повинна втручатися в релігійні переконання своїх громадян, вимагаючи від них лише виконання громадянських обов'язків.
  7. Валідація НАССР- отримання об'єктивного доказу того, що елементи НАССР-плану результативні.
  8. Види процедур отримання аудиторських доказів за їх типом
  9. Види процедур отримання аудиторських доказів за їх характером
  10. Виробничий процес - це сукупність взаємопов'язаних ресурсів і діяльності від моменту отримання матеріальних ресурсів до відправлення готової продукції споживачеві.
  11. Відмова Німеччини від дотримання статей Версаль­ського договору
  12. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НЕДОТРИМАННЯ НОРМ ПРОФЕСІЙНОЇ ЕТИКИ ТА ЕТИКЕТУ В ПРОЦЕСІ РОЗРОБКИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ.




Переглядів: 1199

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Електронна пошта | Соціалізація молоді.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.004 сек.