ВПРАВА 2. Утворіть де можливо, форми ступенів порівняння від поданих прикметників.
Демократичний, респектабельний, сучасний, міцний, дужий, легковажний, широченний, офіційний, технічний, невтомний, нездійсненний.
ВПРАВА 3. Трансформуйте подані вирази і звороти, використовуючи прикметникові словосполучення.
Правила по службі; довідка про оплату податку; відомості, які подаються щомісячно; підпис, зроблений своєю рукою; видання, які передплачуються; умова перед укладанням договору; договір між двома сторонами.
ВПРАВА 4. Поясніть, які з поданих форм приметників використовуються в офіційно-ділових текстах.
Заводський, директорський, директорів, чорний, чорнявий, найчорніший, Людмилин, малесенький, батьківський, батьків, викладацький, технічний, кандидатський, державний, національний, фірменний, фірмовий.
ВПРАВА 5. Поясніть значення поданих нижче паронімів, складіть з ними речення.
Офіційний – офіціальний; особистий – особовий, виборний – виборчий; тактовний – тактичний.
ВПРАВА 6. Перекладіть фаховий текст з російської мови на українську, випишіть із нього прикметники.
ІІІ. МАТЕРІАЛИ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ
ЗАВДАННЯ 1. Прочитайте текст «Резюме у діловому стилі». Законспектуйте його інформацію.
Читайте також:
II. За зміною ступенів окиснення елементів, які входять до складу реагуючих речовин V Процес інтеріоризації забезпечують механізми ідентифікації, відчуження та порівняння. А) Відносини власності і форми господарювання в сільському господарстві А) Заробітна плата її форми та системи. А) Заробітна плата, її форми та системи. А/. Форми здійснення народовладдя та види виборчих систем. Автоматизовані форми та системи обліку. Аграрні реформи та розвиток сільського госпо- дарства в 60-х роках XIX ст. — на початку XX ст. Акредитив та його форми Активні форми участі територіальної громади у вирішенні питань ММС Асимптотичний підхід до порівняння оцінок Атипові форми.
Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google: