МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах
РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ" ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів
Контакти
Тлумачний словник Авто Автоматизація Архітектура Астрономія Аудит Біологія Будівництво Бухгалтерія Винахідництво Виробництво Військова справа Генетика Географія Геологія Господарство Держава Дім Екологія Економетрика Економіка Електроніка Журналістика та ЗМІ Зв'язок Іноземні мови Інформатика Історія Комп'ютери Креслення Кулінарія Культура Лексикологія Література Логіка Маркетинг Математика Машинобудування Медицина Менеджмент Метали і Зварювання Механіка Мистецтво Музика Населення Освіта Охорона безпеки життя Охорона Праці Педагогіка Політика Право Програмування Промисловість Психологія Радіо Регилия Соціологія Спорт Стандартизація Технології Торгівля Туризм Фізика Фізіологія Філософія Фінанси Хімія Юриспунденкция |
|
|||||||
Комбінований спосібПочатківцям створювати форму вручну не рекомендується, значно простіше створити форму комбінованим способом, який поєднує роботу Майстра та Конструктора. Спочатку форма створюється за допомогою Майстра, а пізніше робляться зміни в Конструкторі. Для того щоб викликати режим Конструктора для відкритої форми в Майстрі потрібно скористатися кнопкою Вигляд на панелі інструментів Стандартна, вибравши в списку, що відкривається режим Конструктор, або виконати команду Вигляд – Режим Конструктора. Розглянемо комбінований спосіб на прикладі створення форми для таблиці Клієнти. Алгоритм створення форми комбінованим способом: 1.На першому кроці створюється форма Клієнти за допомогою Майстра.
2. Другий крок передбачає перейти в режим Конструктора та внести відповідні зміни.
Структура будь-якої форми в режимі конструктора являє собою набір наступних компонентів: Заголовок форми – область у верхній частині форми, в якій розміщується інформація, яка не залежить від змісту відображених записів. Найчастіше це назва форми. Область даних– центральна частина форми, в якій відображається інформація із таблиць та запитів, а також пояснювальні записи (назви полів та їх зміст). Примітки форми– область в нижній частині форми, яка містить незалежну від записів інформацію, аналогічну заголовку. Якщо форма не містить заголовків та приміток їх можна додати, виконавши команду Вигляд – Заголовки/Примітки. Інколи виникає необхідність відображати та змінювати дані відразу в декількох таблицях, тоді використовують так звані підпорядковані форми. 7.Якщо таблиці баз даних великі і важко знайти той чи інший запис, можна звернутися за допомогою до засобу Пошук (кнопка Пошук на панелі інструментів або за допомогою команди Правка – Знайти), після чого буде відображено діалогове вікно Пошук та Заміна. Вікно містить дві вкладки Пошук та Заміна.
На вкладці Пошук є наступні поля: - Образец – рядок для пошуку. Наприклад для того, щоб знайти всі сполучення символів «04», потрібно в це поле ввести значення 04. Можна також використовувати спеціальні символи: * - замінює рядок будь-якої довжини, якій складається із довільних символів; ? – замінює один будь-який символ. - Поиск в – визначає режим пошуку або в поточному полі активної таблиці, або по всій таблиці. - Совпадения – визначає тип пошуку і передбачає три типи спів падання: С любой частью поля – здійснює пошук фрагмента в будь-якій частині поля; Поля целиком – виконує пошук записів, які повністю співпадають з заданим в рядку зразком фрагмента; С начала поля – реалізує пошук записів, у яких тільки початок рядка співпадає з шуканим зразком. - Просмотр –задає напрям пошуку від поточного запису: Вверх – до першого запису; Вниз – до останнього запису; Все – пошук по всій таблиці. - С учетом регистра – ари пошуку враховується регістр, який використовувався при введенні зразка. - С учетом формата полей - при пошуку враховуються формат відображення, встановлений для того чи іншого поля. На вкладці Замінає додаткове поле Заменить, в якому є рядок для заміни знайденого значення. Для того, щоб знайти дані за нескладних умов виводу їх на екран використовують фільтри. На відміну від команди Знайти тут зайві записи не висвітлюються. Є три типи фільтрів: - Фільтр за вибраним; - Фільтр за формою; - Розширений фільтр. Доступ до команд роботи з фільтрами можна отримати одним із трьох способів: 1) виконати команду основного меню Запис – Фільтр; 2) виконати команду із контекстного меню; 3) скористатися кнопками команд на панелі інструментів. Для пошуку даних за допомогою фільтрів користувач будує умови: Прості умови - це числа, тексти вирази, математичні співвідношення, що описують критерії пошуку даних у заданому полі. Наприклад, для числових полів =5, 5, >3, <=5,<>3; для текстових полів «Артист», 69???? –шестизначні номера телефонів, які починаються на 69; для полів типу дати 21/4/85 або 21.4.85. Складені умови – це умови побудовані з простих за допомогою логічних операцій not, and, or. Наприклад, 4 or 5. а) Звернемося до задачі , яка була задана на попередніх заняттях, а саме Читайте також:
|
||||||||
|