Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Моделі взаємодії і варіабельності ПС для організації обчислень

Під взаємодією розуміють сумісність двох і більше об'єктів (програм і середовищ між собою), яка пов’язана з обміном інформацією і використанням її для організації обчислень у сучасних операційних середовищах. Для завдання взаємодії програм у мовах програмування (МП) використовується апарат зв’язку типу CALL, а для розподілених програм – RPC, RMI, ORB (stub, skeleton), IContract тощо. Взаємодія здійснюється інтерфейсом, який специфікується мовою IDL (Interface Definition Language) допомогою якої на загальному рівні передаються дані компонентам, що знаходяться в різних гетерогенних середовищах [5]. Для опису взаємодії різнорідних компонентів нами розроблено модель взаємодії. Головне її призначення – забезпечувати взаємодію різнорідних компонентів, що побудовані в інтегрованому середовищі ІТК з Eclipse, MS.Net, CORBA, Protégé тощо. Цю модель можна адаптувати до середовища Grid для обчислення різнорідних програм глобального масштабу в області e–science та Cloud Computing [1, 2].

 

Модель взаємодії Мinter

Ця модель має такий загальний вигляд:

Мinter = {Мpro, Мsys, Мenv},

де Мpro = {Com, Int, Pro} – модель програми, Com – компонент, Int– інтерфейс, Pro –програма;

Мsys = {PS, Int, Prot } – модель програмної системи PS, Int – інтерфейс, Prot – протокол зв’язку для передачі даних ;через мережу;

Мenv = {Envir, Int, Pro} – модель середовища, в якому Int, Pro відображають сукупність зовнішніх інтерфейсів, викликів та протоколів, що забезпечують передачу даних між програмами або системи через мережу відповідно.

Фактично Мinter по відношенню до стандартної семірівневої моделі відкритих систем OSI , є моделлю верхнього рівня.

Програмні компоненти і системи й інтерфейси специфікуються відповідною МП, інтерфейсом IDL, протоколами з XDL, RDF, що зберігаються в бібліотеках і репозиторіях ІТК Новим способом взаємодії між програмами типу клієнт і сервер є інтерфейс типу Icontract системи WCF [ ], який призначений для опису атрибутів та операцій для передачі даних від сервісного об’єкту (Service consumer) до клієнтського (Service provider) за контрактами Icontracts.

Базисом інструментального середовища ІТК є Eclipse, як засоб керування репозиторієм КПВ і використання КПВ для зборки в складну структуру. В процесі взаємодії програм і систем через інтерфейс при обчисленнях в тому чи іншому середовищі застосовуються різні механізми перебудови типів даних з різних форматів даних їх опису і формою трансформації типів даних в системах програмування з МП та використання бібліотек функцій і процедур з примітивами перетворення різних даних [ ].

Практичним рішенням задач взаємодії в ІТК є моделі розподілених систем:

Visual Studio.Ne« Eclipse реалізує взаємодію програм в мові С# на основі опису специфікації інтерфейсу, перенесення готового продукту в репозиторій системи Eclipse, що відображає зв'язок з даним середовищем програм через плагини і конфігураційний файл з параметрами і операціями оброблення даних в даному середовищі;

Corba«Java«MS.Net забезпечує встановлення зв’язків між цими програмними середовищами шляхом розміщення програм в МП у репозиторії ІТК та надання доступу до них інших програм;

IBM «Eclipse орієнтована на нові програми в МП з використання інтерфейсу, що допускаються у цьому середовищі та у віртуальному варіанті VSphere.

Тобто при переході в середовище Eclipse використовуються вихідні файли програми, dll–бібліотки VS та файли ресурсів (.resx). Коли необхідно знов перейти із цього середовище в Visual Studio, вся проектна програма імпортується туди і зворотньо. Обчислення програми та її змінювання можна виконувати як у середовищі Eclipse, так і у Visual Studio. Модель IBM Eclipse буде продовжено надалі у випадку використання сервісів для взаємодії програм, як обчислень у розширеному середовищі ІТК.


Читайте також:

  1. IV. Закономірності структурно-функціональної організації спинного мозку
  2. OSI - Базова Еталонна модель взаємодії відкритих систем
  3. PR-відділ організації: переваги і недоліки
  4. V Практично всі психічні процеси роблять свій внесок в специфіку організації свідомості та самосвідомості.
  5. Автокореляція залишків – це залежність між послідовними значеннями стохастичної складової моделі.
  6. АГЕНТ З ОРГАНІЗАЦІЇ ОБСЛУГОВУВАННЯ АВІАПЕРЕВЕЗЕНЬ
  7. Акти з охорони праці в організації.
  8. Акти з охорони праці, що діють в організації, їх склад і структура.
  9. Актуальні тенденції організації іншомовної освіти в контексті євроінтеграції.
  10. Алгоритм реалізації моделі
  11. Алгоритм реалізації моделі
  12. Алгоритм реалізації моделі




Переглядів: 599

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Тестування РПС | Модель варіабельності ПС і СПС

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.014 сек.