Наступ механізованого відділення на противника, що обороняється, з ходу
Під час наступу з ходу командир механізованого відділення з початком розгортання взводу у бойовий порядок виводить БМП (БТР) на свій напрямок показано на рис. 6.2.6, уточнює навіднику – оператору (кулеметнику бронетранспортера) і механіку – водію (водію) об’єкт атаки (цілі), напрямок продовження наступу (напрямок наступу) місце і номер проходу у загородженнях і управляє вогнем відділення.
Під час атаки в пішому порядку з виходом БМП (БТР), танка з десантом до установленого місця спішування відділення за командою свого командира «До машини» швидко вистрибує (спішується) і за командою «Відділення, в напрямку такого-то предмета, напрямний – такий-то – до бою, вперед» або «Відділення, за мною – до бою» розгортається у цеп і прискореним кроком або бігом, ведучи інтенсивний вогонь на ходу, продовжує атаку.
Атаку переднього краю оборони противника та розвиток наступу в глибині відділення здійснює в такому ж порядку , як і під час наступу із положення безпосереднього зіткнення з противником.
При висуванні на рубіж спішування особовий склад відділення може розміщуватися зовні на техніці показано на рис.6.2.7 а,б і на рис. 6.2.8.
Рис. 6.2.7а. Розміщення особового складу на БМП
Спостереження особовим складом, що розміщується зовні на БМП (БТР), танку, ведеться зі зброєю на поготові до стрільби (куди очі – туди зброя ), ), палець на спусковій скобі. Вогонь відкривається негайно при виявленні противника.
Рис.6.2.7б. Розміщення особового складу на БТР
Час на відкриття вогню: неприцільного – 1-3 сек; прицільного – 3-5 сек.
Рис.6.2.8. Розміщення особового складу в якості десанту на танку
Спішування особового складу з бойової техніки для переходу в атаку показано на рис.6.2.9 а, б, в, г
а) БМП
б) спішування мвід, що діє в) з БТР-80
десантом на танку
г) з БТР-60 ПБ (БТР-70)
Рис.6.2.9 а, б, в, г спішування особового складу з бойової техніки для переходу в атаку