Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



ПЕРЕДМОВА

Бухгалтерський облік — це філософія бізнесу. Його пра­вильне ведення є необхідною умовою раціонального господа­рювання. Фінансовий облік в обов'язковому порядку ведуть на кожному підприємстві.

Під час підготовки посібника використано норми чинного законодавства, вимоги Положень (стандартів) бухгалтерсько­го обліку України, наукові розробки, інструктивні та інші документи. Наведені в посібнику цифрові приклади, схеми, розрахунки ілюструють порядок відображення в обліку різ­них господарських операцій і сприяють кращому розумінню та засвоєнню суті економічних процесів. Після кожної теми наводяться питання для самоконтролю, за допомогою яких студент самостійно контролює ступінь вивчення матеріалу.

Навчальний посібник написано відповідно до програми з підготовки бакалаврів, спеціалістів і магістрів за економічни­ми спеціальностями.

Мета дисципліни "Фінансовий облік" — засвоєння знань з теорії і практики ведення фінансового обліку на підприємст­вах різних форм власності.


Завдання дисципліни "Фінансовий облік" — вивчення мето­дів та організації ведення на підприємствах фінансового облі­ку з використанням прогресивних форм і національних стан­дартів.

Предмет — фінансово-господарські операції на підприєм­ствах різних організаційно-правових форм господарювання та форм власності.

Вивчення дисципліни базується на законах України, поста­новах Кабінету Міністрів України, нормативних документах міністерств і відомств, вимогах освітньо-професійної програми та освітньо-кваліфікаційної характеристики з цієї спеціальнос­ті, низці гуманітарних, соціально-економічних, фундаменталь­них дисциплін, зокрема економічній теорії, філософії, історії України, основах права, соціології, вищій математиці, основах макроекономіки, теорії систем, бухгалтерському обліку.

У результаті вивчення дисципліни студент повинен:

— знати теоретичні основи, методику ведення фінансового обліку на підприємствах і в організаціях різних форм власності;

— вміти оцінювати стан фінансового обліку в господарсько­му формуванні, правильно і раціонально його вести відповідно до сучасних вимог організації виробництва та управління на основі норм чинного законодавства, впроваджувати передові форми і методи обліку.

Навчальний посібник призначений для студентів вищих на­вчальних закладів стаціонарної і заочної форм навчання, може бути використаний студентами дистанційної форми навчання, слухачами інститутів післядипломної освіти, ревізорами, ауди­торами, бухгалтерами, фінансистами, економістами та іншими працівниками, які бажають мати ґрунтовні знання з бухгалтер­ського обліку.


МОДУЛЬ 1


Читайте також:

  1. І.Передмова
  2. ПЕРЕДМОВА
  3. ПЕРЕДМОВА
  4. ПЕРЕДМОВА
  5. ПЕРЕДМОВА
  6. ПЕРЕДМОВА
  7. ПЕРЕДМОВА
  8. Передмова
  9. ПЕРЕДМОВА
  10. ПЕРЕДМОВА
  11. ПЕРЕДМОВА
  12. ПЕРЕДМОВА




Переглядів: 683

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Тема 9. Облік витрат, доходів і фінансових результатів | 

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.007 сек.