Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Зведена податкова накладна

Згідно п. 17 Порядку заповнення податкової накладної при здійсненні продажу товарів (робіт, послуг), поставка яких має безперервний або ритмічний характер при постійних зв'язках з покупцем, останньому може бути виписаний зведена податкова накладна, виходячи з вказаної в договорі періодичності оплати, але не рідше одного разу на місяць і не пізніше за останній день місяця. До зведеної податкової накладної додається реєстр товарно-транспортних накладних або інших супровідних документів, по яких здійснювалася поставка.

Зведені податкові накладні можна виписувати тільки при обліку взаєморозрахунків з контрагентом в розрізі договорів. В реквізитах документа «Договір» потрібно проставити відмітку «За договором виписуються підсумкові податкові накладні за місяць». Тоді по документах, введених на підставі цього договору, автоматично не формуватимуться податкові накладні, навіть якщо константа «Автоматичне створіння податкових накладних» встановлена в значення «Так».

Простіше всього ввести зведену накладну, використовуючи механізм введення на підставі. Але при цьому потрібно пам'ятати про наступні обмеження:

– зведена податкова накладна буде побудована тільки за місяць, інші періоди часу використовувати не можна;

– зведену податкову накладну можна ввести заднім числом, але не можна зареєструвати наперед. Наприклад, 18 листопаду можна ввести накладну датою 31 жовтня, але не можна датою 30 листопаду;

– якщо в журналі «Книга продажів» вже є зведена податкова накладна за цей місяць, хай навіть не проведена або помічена на видалення, програма не створить нову накладну. Натомість буде запропонований відкоригувати існуючу.

Для практичної роботи перераховані обмеження не так вже і чіткі. Якщо вони вас не збентежують, відшукайте будь-який документ ланцюжка взаиморасчетов, по якій потрібно ввести зведену податкову накладну. Натискуйте клавіші Alt+F9 або скористайтеся кнопкою «Введення на підставі» панелі інструментів журналу. Виберіть в списку можливих документів, що відкрився, податкову накладну. Програма відкриє вікно для введення її дати.

Якщо за вказаний місяць зведеної податкової накладної ще ні, вона побудована, якщо є – буде відкрито її вікно.

Всі реквізити документа будуть заповнені автоматично. На закладці «Додатково» відзначений пункт «Підсумкова накладна». В табличній частині буде всього один рядок – із записом «Часткове відвантаження товару» і автоматично розрахованої по першій події сумою і величиною ПДВ. Залишається тільки роздрукувати форму кнопкою «Друк» і зберегти документ кнопкою «ОК».

Вводячи зведену накладну уручну, перераховані вище обмеження можна обійти. Суму першої події легко взнати, клацнувши на розташованій на закладці «Додатково» кнопці «Розрахувати». Не забудьте тільки заздалегідь відзначити прапорцем реквізит «Підсумкова накладна».

Реєстр відвантажувальних документів (додаток до зведеної податкової накладної) складають в довільній формі. «Заготівку» для його побудови неважко отримати за допомогою стандартного звіту. Наприклад, можна побудувати картку рахунку 361 за місяць, вказавши в настройках звіту потрібного контрагента і потрібне замовлення. Якщо константа «Прапор захисту таблиць» встановлена в нульове значення, звіт можна буде зберегти у вигляді електронної таблиці Excel і потім допрацювати.

 


Читайте також:

  1. Витратна накладна
  2. Возвратна накладна
  3. Державна податкова служба
  4. Доходи та видатки державної скарбниці, податкова система Київської Русі
  5. Зведена анкета
  6. ЗВЕДЕНА ВІДОМІСТЬ ОБЛІКУ ДІТЕЙ І ПІДЛІТКІВ ШКІЛЬНОГО ВІКУ ПО ТЕРИТОРІЇ ОБСЛУГОВУВАННЯ
  7. Зведена ефективність економічної системи
  8. Лекція 5. Податкова система та принципи її формування
  9. Накладна
  10. НАКЛАДНА
  11. НАКЛАДНА -




Переглядів: 866

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Податкова накладна | Книга продажів

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.008 сек.