У документа «Прибутковий касовий ордер» є два реквізити з номером. Перший реквізит є номером документа цього вигляду, зареєстрованим в ІБ з початку року. Він призначається автоматично. Другий реквізит – «Номер ПКО» – розташований в групі «Каса, сума». Це номер «паперового прибуткового касового ордера».
Витратний касовий ордер
Екранна форма цього документа дуже схожа на форму прибуткового касового ордера.
Додано тільки поле «Зобов'язання зарахувати ПДВ» в групу «Аналітика». Це поле було введено у зв'язку з передбачуваним введенням спецрахунків по ПДВ. Спецрахунку так і не ввели, реквізит залишився без застосування.
Заповнення полів витратного касового ордера в основному аналогічно заповненню прибуткового касового ордера. Але оскільки документ відображає в обліку протилежну операцію — витрата, а не прихід грошей, змінився склад можливих значень поля «Вид операції».
№ п/п
Вид операції
Кори. рахунок по кредиту
Субконто кредиту
Поле «Замовлення»
Оплата замовлення постачальника
631 або 632
Довідник «Контрагенти»
Журнал «Підбір замовлення»
Інші операції
Вибирається самостійно
Визначається видами субконто кореспондуючого рахунку
Визначається видами субконто кореспондуючого рахунку
Видача грошей під звіт
3721 або 3722
Довідник «Співробітники»
Не заповнюється
Здача грошей в банк
311, 312, 313 або 314
Довідник «Рахунку нашої фірми»
Не заповнюється
На закладці «Додатково» можна уточнити, чи видача грошей з каси відноситиметься до валових доходів/витратам. Там же можна ввести уручну суму відвантаження.
Клацнувши на кнопці «Друк», отримаємо друкарську форму витратного касового ордера ф. КО-2 зі всіма заповненими реквізитами.