Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Які особливості експлуатації дизелів при використанні важких палив в системах , де не передбачається застосування дизельного палива.

При використанні тільки важких палив необхідна більш складна систем паливо підготовки.

Система повинна бути обладнана гомогенізатором, подвоєним повно поточним фільтром з паровим підігрівом, віскозиметром, паливо витратомір, трубопроводом рециркуляції з редукційним клапаном підтримки постійного тиску палива перед паливним насосом високого тиску. Паливні трубопроводи повинні мати супутниковий обігрів і теплову ізоляцію Сепарацію важких палив треба здійснювати в дві стадії: пурифікація і кларифікація в режимі 25-30 % номінальної продуктивності кожного сепаратора. Рекомендується додаткова фільтрація з відсівом частинок розміром до 5 мкм, а також хімічна обробка важких палив для очищення від сажі.

Використання теплотехнічних приладів контролю паливних витратомірів, газоаналізаторів, апаратури для оцінювання технічного стану дизеля і контролю регулювання паливопоставляючої апаратури також підвищує економічність і тривалий час роботи судових дизелів, які працюють на важкому паливі.

Для судових дизелів повинні використовуватись тільки ті сорта палив і масла, характеристики яких відповідають вимогам заводських інструкцій та експлуатацій. Судна з потужністю головної силової установки більше 370 кВт повинні мати переносну експрес-лабораторію для проведення аналізів палива і масел. Останні судна повинні мати відповідні швидкодіючі індикатори.

Прийом палива і масел без сертифікатів категорично заборонено. Термін давності лабораторного аналізу на паливо і масло не повинен перевищувати 6 місяців.

 

При прийомці палива і масла треба дотримуватися всіх заходів по попередженню забруднення навколишнього середовища у відповідності з вимогами міжнародної конвенції по попередженню забруднення моря нафтою і інших нормативних документів, які діють в даній області.

В залежності від типа дизеля, наявності відповідної системи паливо підготовки і результатів випробування дизелів рекомендується застосовувати слідуючи види палива:

1. для мало оборотних дизелів (200 об/хв.) малов’язкі палива типа дизельних дистилятних (ГОСТ 305-82), середньов’язкі палива типа ДТ високов’язкі палива типа ДМ (ГОСТ 1667-68), мазут флотський Ф-5 і Ф-12 (ГОСТ 10585-75);

2. для середньо оборотних дизелів (до 500 об/хв) – малов’язкі палива типа дизельних дистилятних (ГОСТ 1667-68);

3. для високооборотних дизелів (більше 500 об/хв.) тільки малов’язкі палива типа дизельних дистилятних (ГОСТ 305-82)

4. для всіх дизелів – газотурбінне паливо (ГОСТ 10433-75).

Забороняється використовувати в судових дизелях палив, які не пройшли очищення від механічних домішок і води, засобами, які є на судах.

Введення присадок в паливо повинно здійснюватись на нафтопереробних заводах, а також безпосередньо на судах. В цьому випадку на судні необхідно мати окрему тару або цистерну для присадок. Присадки покращують процес горіння, сповільнюють корозію стальних деталей, зменшують нагароутворення.


Читайте також:

 1. I. Особливості аферентних і еферентних шляхів вегетативного і соматичного відділів нервової системи
 2. IXX. ОСОБЛИВОСТІ ПРИЙОМУ ДО кафедри військової підготовки НАУ
 3. V. Виконання вправ на застосування узагальнювальних правил.
 4. VI.3.3. Особливості концепції Йоганна Гайнріха Песталоцці
 5. VI.3.4. Особливості концепції Йоганна Фрідриха Гербарта
 6. XVIII. Особливості прийому та навчання іноземців та осіб без громадянства у вищих навчальних закладах України
 7. А. Особливості диференціації навчального процесу в школах США
 8. А.1 Стан , та проблемні питання застосування симетричної та асиметричної криптографії.
 9. Автоматизація водорозподілу на відкритих зрошувальних системах. Методи керування водорозподілом. Вимірювання рівня води. Вимірювання витрати.
 10. Автоматизація помпових станцій підкачування і перекачування. Охорона праці під час експлуатації систем автоматизації.
 11. Автомобільні ваги із застосуванням цифрових датчиків
 12. Агітація за і проти та деякі особливості її техніки.
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Що таке сепарація палива? | Змащувальні масла.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.