У ДБУ прийняте рішення про розробку і впровадження частково автоматизованої системи керування безпекою праці (АСКБП). Розроблено укрупнений перелік заходів або робіт із питань забезпечення реалізації цього рішення й експертні оцінки трудомісткості виконання коленого заходу, що приведені в завданні до практичної роботи.
Потрібно:
- призначити кількість виконавців щодо коленого заходу з урахуванням можливості залучення спеціалістів сторонніх організацій,
- розрахувати тривалість виконання коленого заходу,
- побудувати сітьовий графік виконання всього комплексу заходів,
- розрахувати тривалість виконання комплексу робіт у робочих днях за умови однозмінної роботи,
- розрахувати резерви часу на коленій події і побудувати критичний шлях на сітьовому графіку.
Аналіз вихідних даних
Мета завдання - засвоєння методики використання сітьових методів моделювання виробничих організаційних процесів, а також поглиблене вивчення теорії сітьових методів стосовно до задач планування, організації і оперативного управління виробництвом.
Метою такого вивчення повинно бути не тільки оволодіння методикою побудови, розрахунку і оптимізації сітьових моделей виробничих ситуацій, але і розгляд області уявлень про можливості сітьових методів в щоденній роботі організацій.
Формулювання задач приведено вище. Вихідні дані для розрахунків трудомісткості виконання кожної роботи приведені в табл.. 1.1 завдання на контрольну роботу. Результати розрахунків тривалості робіт приведені в
табл. 1.1 пояснювальної записки. Шифри робіт відповідають завданню. Для виконання завдання студент вивчає умови задачі, перелік заходів і визначає логіку послідовності їх виконання. Після цього необхідно вивчити лекційний матеріал і літературні джерела за методикою побудови і розрахунку сітьових графіків і відповідних діаграм. Послідовність виконання роботи приведена вище.
Визначення кількості виконавців по кожному заходу і