Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Вступні випробування та конкурсний відбір

6.1. Відбіркова комісія факультету допускає до участі у конкурсному відборі для вступу на навчання вступників на основі повної загальної середньої освіти, які подають сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання (або їх копії), що проходило у 2015 році, з загальноосвітніх предметів, визначених у додатку 3. Мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі або зарахування на навчання поза конкурсом повинна становити не нижче 100 балів.

6.2. Для конкурсного відбору осіб, які вступають на основі повної загальної середньої освіти, конкурсний бал обчислюється шляхом додавання балів сертифіката з конкурсних предметів (балів вступних екзаменів) відповідного рівня, балу за результатами оцінювання рівня фізичної підготовки та середнього балу документа (додатка до документа) про повну загальну середню освіту та додаткових балів передбачених цими Правилами. При цьому середній бал документа про повну загальну середню освіту обчислюється за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин бала. Оцінки з документа про повну загальну середню освіту, які виставлені за 5-бальною шкалою, враховуються: «3» відповідає «6», «4» відповідає «9», «5» відповідає «12». Середній бал за 12-бальною шкалою автоматично переводиться у 200-бальну шкалу за таблицею відповідності середнього балу документа про повну загальну середню освіту, наведеною у додатку 4.

6.3. Для конкурсного відбору осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст» та вступають на другий (третій) курс навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» (на вакантні місця), конкурсний бал обчислюється шляхом додавання бала фахового вступного випробування до середнього балу документа (додатка до документу) про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень. При цьому середній бал документу про неповну вищу освіту обчислюється згідно з п. 6.2. розділу 6 цих Правил.

6.4. Результати вступних випробувань з фізичної підготовки для абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти, оцінюються за шкалою від 0 до 35 балів. Результати випробувань з фізичної підготовки оцінюються за 35-бальною шкалою окремо за кожну вправу, яких не може бути більше ніж три.

6.5. Програми вступних випробувань для вступників відповідають програмам загальноосвітніх навчальних закладів, затверджених Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, та програмам зовнішнього незалежного оцінювання. Зміст та складність тестових завдань відповідають Державному стандарту базової і повної загальної середньої освіти, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 14.01.04 № 24. Оцінка загальноосвітнього рівня кандидатів проводиться шляхом тестування.

6.6. Вступники на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» для підготовки громадян на посади осіб офіцерського складу з проходженням військової служби за контрактом (крім заочної форми навчання) на факультеті обов'язково проходять:

- психологічне обстеження;

- оцінку рівня фізичної підготовки;

- заключний медичний огляд військово-лікарською комісією.

6.7. Психологічне обстеження.

6.7.1. Психологічне обстеження вступників проводиться з метою виявлення конкретних особистих якостей та індивідуальних особливостей, необхідних для успішного навчання та оволодіння обраною військовою спеціалізацією.

6.7.2. До результатів психологічного обстеження вступників входить оцінка військово-професійної направленості, оцінка рівня нервово-психічної стійкості та оцінка здатності до успішного навчання на факультеті.

6.7.3. Вступники за результатами психологічного обстеження оцінюються як «пройшов професійний психологічний відбір» або «не пройшов професійний психологічний відбір». Особи, які не пройшли професійний психологічний відбір, відраховуються з числа кандидатів для вступу до факультету.

6.8. Оцінка рівня фізичної підготовленості.

Рівень фізичної підготовленості визначається за результатами практичного виконання трьох вправ. Усі вправи приймаються протягом одного дня в такі послідовності: спочатку вправи на швидкість, потім силові вправи, далі – вправи на витривалість. За результатами оцінки рівня фізичної підготовленості виставляється «залік» (від 35 до 70 балів) або «незалік» (менше 35 балів).

6.8.1. У разі отриманні оцінки «незалік» вступник відраховується і до подальшого складання вступних випробувань не допускається. Рішення відбіркової комісії щодо таких кандидатів оформлюється окремим протоколом.

6.8.2. Оцінка рівня фізичної підготовки кандидатів проводиться відповідно до Настанови з фізичної підготовки та спорту у Збройний Силах України і визначається за результатами практичного виконання фізичних вправ:

- для вступників з військовослужбовців та цивільних юнаків - вправи № 14 (біг на 100 м), вправи № 3 (підтягування на перекладині) та вправи № 8 (біг на 3 км);

- вправи виконуються вступниками у спортивній формі;

- у кожній вправі існує мінімальний кількісно-часовий показник, якого повинен дотримуватись вступник для отримання позитивної оцінки.

6.8.3. Для виконання вправи надається одна спроба. В окремих випадках (під час зриву, падіння тощо) екзаменатор може дозволити виконати вправу повторно. У разі її повторного вдалого виконання кандидат на навчання за виконання цієї вправи оцінюється не вище «порогового» рівня (нижчий результат). Виконання вправ з метою покращення отриманої оцінки не дозволяється.

6.8.4. Право оцінювати вступні іспити з фізичної підготовки на факультеті надається фахівцям факультету фізичної підготовки і спорту.

6.8.5. Кандидат на навчання, що не виконав одну з призначених вправ без поважної причини, з фізичної підготовленості отримує оцінку «незалік».

6.8.6. Оцінка фізичної підготовленості кандидатів на навчання з числа цивільної молоді та військовослужбовців складається з суми балів, отриманих ними за виконання всіх призначених для перевірки вправ, і визначається згідно з таблиці нарахування балів за виконання фізичних вправ для кандидатів на навчання на факультеті (Додаток 5).

Для отримання оцінки «залік» кандидату на навчання необхідно набрати суму від 35 до 70 балів за таблицею нарахування балів. Кандидат на навчання оцінюється як «незалік», якщо за виконання 3-х фізичних вправ набрано суму менше ніж 35 балів, не виконаний мінімальний рівень (нижчий результат) або не виконувалася вправа без поважної причини на силу (№ 3) чи витривалість (№ 8) з будь-якої причини.

6.9. Заключний медичний огляд

6.9.1. Заключний медичний огляд кандидатів проводиться згідно з «Положенням про військово-лікарську експертизу у Збройних Силах України», затвердженим наказом Міністра оборони України від 14.08.08 № 402.

6.9.2. Кожен кандидат оглядається хірургом, терапевтом, невропатологом, психіатром, окулістом, отолагингологом, стоматологом, дерматологом, а за медичними показаннями – і лікарями інших спеціальностей.

6.9.3. За результатами заключного медичного огляду кожного вступника виноситься постанова «придатний» або «непридатний» до навчання на факультеті.

6.9.4. Особи, які без поважних причин не з’явилися на медичний огляд у зазначений за розкладом час, до участі в наступних випробуваннях не допускаються.

6.10. Особи, які без поважних причин не з’явилися на вступні випробування у визначений за розкладом час, особи, знання яких було оцінено балами нижче встановленого цими правилами прийому мінімального рівня, а також особи, які забрали документи після дати закінчення прийому документів, до участі в наступних випробуваннях та у конкурсному відборі не допускаються.

Перескладання вступних випробувань не допускається.

6.11. Апеляція на результати вступних екзаменів, що проведені на факультеті, розглядає апеляційна комісія, склад та порядок роботи якої затверджуються наказом начальника факультету. Для розгляду апеляції щодо оцінки (кількості балів), отриманою під час вступного випробування та вирішення спірних питань, абітурієнту необхідно подати особисто написану заяву на ім’я начальника факультету до вибіркової комісії. У заяві вказується прізвище, ім’я та по батькові, номер екзаменаційного листа (посвідчення), назва вступного випробування, з якого проводитиметься апеляція та суть спірного питання. Апеляція абітурієнта щодо оцінки (кількості балів), отриманої під час вступного випробування подається до відбіркової комісії факультету не пізніше наступного дня після оголошення оцінки.

6.12. Результати вступних екзаменів враховуються тільки у тому випадку, якщо вони складалися на факультеті.

 


Читайте також:

  1. X. Оцінювання виробів та відбір їх на виставку.
  2. АДАПТОВАНА ДО РИНКУ СИСТЕМА ФОРМУВАННЯ (НАБОРУ) ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ ПЕРСОНАЛУ. ВІДБІР ТА НАЙМАННЯ НА РОБОТУ ПРАЦІВНИКІВ ФІРМИ
  3. ВИПРОБУВАННЯ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ СТАТИЧНИМ НАВАНТАЖЕННЯМ
  4. Випробування високовольтних вимикачів змінного струму
  5. Випробування відновлюваних виробів
  6. Випробування і визначення місць пошкодження кабелю
  7. Випробування і запускання в роботу котельних агрегатів
  8. Випробування і здавання в експлуатацію сталевих трубопроводів загального призначення
  9. Випробування і здавання систем в експлуатацію
  10. Випробування і настройка швидкодіючих вимикачів постійного струму
  11. Випробування і настройка швидкодіючих вимикачів постійного струму
  12. Випробування кабельних ліній




Переглядів: 488

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Порядок прийому заяв і документів для вступу до факультету | Цільовий прийом до факультету

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.148 сек.