Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Ілюстрації, таблиці, формули

Ілюстрація – це графічне зображення у вигляді фотографії, креслень, схем, графіків, карт, які додатково пояснюють або доповнюють текст. Ілюстрації необхідно подавати у дипломної роботи магістра безпосередньо після тексту (у тексті), де вони згадані вперше, або на наступній сторінці. В текстовій частині ілюстрації повинні виділятися з двох сторін вільними рядками. Ілюстраціїдипломної роботи магістра повинні мати найменування, номер і позначатися словом «Рис.» та нумеруватися послідовно в межах розділу, за винятком ілюстрацій, поданих у додатках. Номер має складатися з номера розділу і порядкового номера ілюстрації, між якими ставиться крапка. Наприклад: Рис. 1.2 (другий рисунок першого розділу). Номер ілюстрації, її назва і пояснювальні підписи розміщують послідовно під ілюстрацією симетрично тексту (Додаток 9 ).

Для компактності, наочності та порівняльності цифровий матеріал доцільно подавати у вигляді таблиці. Таблиці нумеруються послідовно (за винятком таблиць, поданих у додатках) у межах розділу. Перед відповідним заголовком таблиці розміщують надпис «Таблиця» із зазначенням її номера. Номер таблиці повинен складатися з номера розділу і порядкового номера таблиці, між якими ставиться крапка. Наприклад, «Таблиця 1.2» (друга таблиця першого розділу). Кожна таблиця повинна мати назву, яку розміщують над таблицею, після слова і номера таблиці симетрично тексту. Назву і слово «Таблиця» починають з великої літери. Назву не підкреслюють. При переносі частини таблиці на інший аркуш (сторінку) слово «Таблиця» і номер її вказують один раз справа над першою частиною таблиці, над іншими частинами пишуть слова «Продовження табл.» і вказують номер таблиці, наприклад: «Продовження табл. 1.2». При цьому під головкою таблиці розміщується рядок з номерами граф, які переносяться на «Продовження». Зовнішню нижню границю таблиці, що переноситься, роблять невидимою. (Додаток 10, 11)

Крім цього, таблиця, як правило, містить назви і номери граф, назви рядків і цифровий матеріал, що розміщується на перетині граф і рядків.

Якщо показники таблиці мають єдину одиницю виміру, то її можна винести над таблицею, після коми у її назві. Заголовки граф повинні починатися з великих літер, підзаголовки – з маленьких, якщо вони складають одне речення із заголовком та із великих – якщо вони є самостійними.

Цифри в графах повинні бути записані так, щоб розряди цифр збігалися (одиниці під одиницями, десятки під десятками, сотні тощо). За відсутності цифр у окремих клітинках таблиці замість них проставляється риска.

Заголовки граф повинні починатися з великих літер, підзаголовки з маленьких, якщо вони складають одне речення із заголовком, і з великих, якщо вони є самостійними.

Якщо цифрові або інші дані в якому-небудь рядку таблиці не подають, то в ньому ставлять прочерк.

Таблицю розміщують після першого згадування про неї в тексті так, щоб її можна було читати без повороту дипломної роботи магістра або з поворотом за годинниковою стрілкою.

В текстовій частині таблиці повинні виділятися з двох сторін вільними рядками.

Формула – це комбінація математичних знаків, яка застосовується для схематичного зображення розрахунку окремого показника. У формулі мають бути використані букви лише одного алфавіту (українського, російського, латинського тощо); не допускається використання букв різних алфавітів. Дужки у формулах застосовуються у відповідному порядку, спочатку – круглі, потім – фігурні, прямі, і нарешті – кутові.

Формули нумеруються в межах розділу. Номер формули складається з номера розділу і порядкового номера формули в розділі, між якими ставлять крапку. Номери формул пишуть біля правого краю аркуша на рівні відповідної формули в круглих дужках, наприклад: (2.1) (перша формула другого розділу).

Пояснення значень символів і числових коефіцієнтів треба подавати безпосередньо під формулою в тій послідовності, в якій вони дані у формулі. Значення кожного символу і числового коефіцієнта треба подавати знового рядка. Перший рядок починається зі слова «де» без двокрапки, потім символ, риска і пояснення (Додаток 12).

Номер формул при її перенесенні вміщують на рівні останнього рядка. Розділовими знаками між формулами, котрі йдуть одна за одною і не відокремлені текстом, можуть бути кома або крапка з комою безпосередньо за формулою до її номера.

Якщо рівняння не вміщується в один рядок, його слід перенести після знака рівності (=) або після знаків плюс (+), мінус (-), множення (×) і ділення (÷).

Формулу розміщують симетрично до тексту. Рівняння і формули треба виділяти з тексту вільними рядками. Вище і нижче кожної формули потрібно залишати не менше одного вільного рядка.


Читайте також:

  1. Безпосереднє обчислення з використанням формули Ньютона-Лейбніца.
  2. Введення формули в комірку.
  3. Виведення формул для знаходження площі паралелограма, трикутника, трапеції. Формули для знаходження площ поверхонь просторових геометричних фігур.
  4. Вирівнювання формули
  5. Вітальні формули
  6. Вставка 2. Коментарі до використання цієї формули
  7. Вывод сформулируйте самостоятельно.
  8. Выводы сформулируйте самостоятельно.
  9. Девіз та завдання біхевіоризму.Закони навчання.Формули поводження.
  10. Електронні формули
  11. Емпіричні формули. Побудова формули лінійної залежності методом найменших квадратів
  12. Загальні хімічні формули




Переглядів: 756

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Автореферат магістерської дипломної роботи | Цитування, перекази, посилання

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.009 сек.