Для введення кошторису витрат на деякий період служить пункт меню Себестоимость/Накладные расходы/Сметы расходов. Він відкриває на екрані вікно вибору, в якому слід вибрати: кошторис (один із кошторисів, введених при налаштуванні); вид кошторису — плановий чи фактичний; цех, для якого формується кошторис (якщо кошторис формується по цехах); період, на який формується кошторис. Після одержання цих даних модуль відкриває інтерфейс кошторису, наприклад, Плановая смета расходов по цеху на квартал. Інтерфейс складається з двох панелей: верхня містить назву кошторису та його атрибути, нижня — статті витрат та суми по статтях витрат. Нижня панель крім інформаційної виконує також функцію вибору статті витрат для редагування. Редагування виконується в спеціальному вікні, яке має різний вигляд для звичайних статей витрат і для комплексних статей і містить назву кошторису, назву підрозділу, період, порядковий номер і назву статті, суму по статті, а також назву елемента витрат для звичайних статей або перелік назв елементів витрат і відповідних сум витрат для комплексних статей.
Інтерфейс кошторису витрат містить екранну кнопку Отчеты, яка дає можливість вивести кошторис витрат на екран і на друк.
Для цехів допоміжного виробництва необхідно розподіляти витрати по цехах основного виробництва. Для введення пропорцій розподілу в інтерфейсі Плановая смета расходов по цеху на квартал для цехів допоміжного виробництва використовується екранна кнопка Распределение, яка відкриває вікно редагування Распределение сметы расходов цеха вспомогательного производства. Вікно складається з двох панелей. Верхня панель є довідковою і містить назву кошторису, назву цеху, період і назву бази розподілу. Нижня панель має табличну форму і включає стовпці: Название подразделения та Значение. У стовпець Название подразделения назви заносяться шляхом вибору із списку за допомогою клавіші F3. У поле Значение з клавіатури заносяться обсяги робіт по кожному цеху відповідно до бази розподілу.