Насосна станція СНТ32 (мал. 22.13) складається з двох насосних груп: високонапірного А і подпиточной Б, сполучених між собою тягою і високо напірний гнучкими рукавами 4 и5. Насосна установка А змонтована на рамі 3, на якій встановлений високонапірні трехплунжерный ексцентриковий насос 2 з подачею 90 л/хв з електродвигуном 1.Підживлююча насосна установка Б змонтована на рамі10, на якій встановлені також бак 9 місткістю 140 л і підпиточний насос 12 з подачею 330 л/хв з електродвигуном11. На баку змонтовані: покажчик рівня робочої рідини 8, манометри 7, пневмогидроаккумулятор 6, система фільреєстрації, апаратура регулювання, управління, контрольно-вимірювальна і електроапаратура. Сумарна потужність двох електродвигунів 55 кВт.
Гідравлічна схема насосної установки СНТ32. При включенні в роботу електродвигунів насосної станції в залежності від положення крана /Ш4 робоча рідина всмоктується підпиточним насосом Я2 з бака Б (або за рукаву з фільтром РФ з тари) і нагнітається через електромагнітний клапан КЕ за гнучким рукаву в високонапірні насос Hi. Реле тиску Ртсг налаштований на тиск 0,2 МПа і відключає насосну станцію, якщо тиск робочої рідини в лінії живлення буде менше його налаштування. Візуально тиск робочої рідини в лінії живлення контролюється манометрами МН1 і МН2.
Високонапірні насос Я через клапан мінімального витрати Кх і зворотний клапан K02 нагнітає рідина в напірну магістраль. Захист гідросистеми від перевантаження здійснюється запобіжним клапаном /С/7, який налаштовується на йавление 36 МПа.
Клапан мінімального витрати /СОх забезпечує захист високонапірного насоса Нх від перегріву і заклинювання при максимальному тиску в гідросистемі.
Згладжування пульсацій робочої рідини в напірній гидромагистрали проводиться пневмогидроаккумулятором А Контроль тиску робочої рідини в напірній гидромагистрали проводиться манометром МЯ4.