Мобільні машини, що застосовуються на тваринницьких фермах і комплексах, можуть мати такі несправності: деформацію рам, каркасів і бортів, спрацювання ланцюгів, зірочок та інших деталей конвеєрів, спрацювання шліців і підшипників карданних валів і шестерень циліндричних та конічних редукторів, різьбових, шпонкових і фрикційних з'єднань.
Капітальний ремонт пересувних машин виконують у майстернях ремонтно-транспортних підприємств з повним розбиранням і відновленням всіх базисних місць і з'єднань. Несправності, що виникають в процесі експлуатації, усувають відразу після їх виникнення або при проведенні технічного обслуговування. Поточний ремонт проводять із застосуванням агрегатів і складальних одиниць, заздалегідь відремонтованих, одержаних з обмінного фонду замість несправних або непридатних до подальшої експлуатації, або нових. Поточний ремонт здійснюють, як правило, безпосередньо на фермі або комплексі із застосуванням технічних засобів і пристроїв та інструменту пункту технічного обслуговування або пересувної ремонтної майстерні.
Мобільні кормороздавачі потребують частої зміни або поточного ремонту скребкових конвеєрів, ходової частини, бункера, вивантажувальної коробки, роздавального пристрою, механізму приводу, який включає шарнірну передачу, проміжний вал із запобіжною муфтою, конічний редуктор та приводні ланцюга.
Характерними несправностями водороздавачів є спрацювання деталей ходової частини, вм'ятини і руйнування зварних швів цистерн, перекоси і зсуви швелерів рами, порушення герметичності у з'єднаннях.
Ремонтують складальні одиниці і агрегати пересувних машин після обов'язкового роз'єднання з фактором.