Структурний елемент «Перелік скорочень»вводиться в склад пояснювальної записки, якщо в ній використовуються не обумовлені у відповідних стандартах скорочення [3, 4]. Всі ці нестандартні скорочення включаються до списку скорочень.
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ.
Всі посилання на використану літературу повинні бути включені в «Список використаних джерел інформації», який також має бути виконаний відповідно до діючих вимог [5, 6].
Для полегшення формування цього списку можна дотримуватись наступних рекомендацій:
Список літератури починається із заголовку «Список використаних джерел інформації» та з нового пронумерованого аркуша з розміщенням по центру ряду.
Список літератури повинен включати тільки ті джерела, які використовуються в даній роботі .
Використану літературу розміщують в порядку посилань на неї в тексті. Посилання в тексті на літературу наводять в квадратних дужках, вказуючи порядковий номер за списком.
В дипломній роботі необхідно використовувати наскрізну нумерацію. В цьому випадку нумерація посилань повинна починатися з одиниці і далі по порядку до останнього посилання в документі.
У списку кожне джерело записують з абзацу і нумерують арабськими числами. Літературу записують мовою оригіналу.
При написанні будь-якої роботи, а тим більше такої важливої, як дипломна робота, необхідно пам'ятати про відповідальність за порушення авторських прав.
Будь-яке цитування без посилання на джерело може розглядатися як порушення авторських прав!
Більш детально ознайомитися з правилами оформлення даного списку можна у відповідних стандартах [5, 6].
В додатку Е наведено зразок форми запису деяких джерел з додатковими коментарями.