Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Зміна природи організацій та медодів управління на основі ІТ.

Концептуальні принципи побудови і функціонування інформаційних систем менеджменту.

2.1.Зміна природи організацій та медодів управління на основі ІТ.

2.2.Системні принципи інформаційної технології в менеджменті.

2.3 Типовий інформаційний процес в управління: ввід інформаційних ресурсів, перетворення даних в інформацію, вивід інформаційних продуктів і їх функції в межах загальної концепції системи.

2.4. Роль інформаційних систем на прийняття рішень та вплив нової інформаційної технології на методи реалізації процесів у менеджменті .

2.5. Економiчна доцiльнiсть застосування ІС у менеджменті. Атрибути інформаційної якості.

 

При класичному підході інтелектуальні задачі аналізу і синтезу успішного функціонування менеджменту, вирішує керівник з власною базою знань, який на основі заданих цілей і ресурсних обмежень формує алгоритми обробки даних, структуру організації і її управління. Обмеженість класичного підходу полягає в тому, що в його основу покладено концепцію відкритої структури із зворотним зв'язком з великим запізненням інформаційного забезпечення. При цьому стратегія управління і формування цілі не знаходять свого віддзеркалення в явному вигляді в структурі організації. Керівник формує оцінку стану підприємства в уявному інформаційному просторі, а реальний простір станів не розглядається через затримку інформації. Це приводить до того, що у ряді випадків:

- за наявності збурень параметрів в системі управління підприємства порушується локальна стійкість його матеріальних і енергетичних ресурсів;

- за наявності кризових і нестійких режимів роботи підприємства — класична ієрархія управління не забезпечує стабільності його в цілому. Крім того, зростаюча складність об’єктів управління, перевищує межу можливостей керівника, вимагає принципово нових підходів, які б дозволили адекватно синтезувати функції управління об'єктом високого ступеня складності, аж до введення в систему вироблення і прийняття рішень на основі інтелектуальних елементів ІС.

Очевидна теза - управління підприємством не дуже правильна, більш близькою до дійсності є той факт, що керівник управляє інформаційною моделлю підприємства, яка укладається в нього на підставі одержуваної від різноманітних служб підприємства інформації. Інформація про підприємство і про всі події на ньому створює інформаційну модель підприємства в уяві його керівника. Отже, якість інформації, що подається цими службами визначає те, наскільки близької до дійсності буде модель поточної ситуації на підприємстві. Інформація про зовнішню обстановку також вносить свій внесок у створення інформаційної моделі підприємства в голові його керівника. Для створення загальної інформаційної моделі підприємства керівник повинен одержувати відповідному фактичному положенню справ оперативну інформацію про внутрішню і зовнішню сферу підприємства. Управліня діяльністю реальних підприємств вимагає врахування обмеженості інформаційних ресурсів в цільовому просторі системи, що впливає на їх функціональну поведінку. Використання системного інформаційно-ресурсного підходу є основою щодо удосконалення аналізу і синтезу інформаційної системи управління.

Розвиток сучасної науки і технології, подальше підвищення складності технічних, технологічних, інформаційних об'єктів управління вимагає, з одного боку, більш адекватних методів аналізу і синтезу систем управління, а з другого боку — більш повного інформаційного забезпечення процесів прогнозування і планування подій в таких системах.


Читайте також:

  1. ERP і управління можливостями бізнесу
  2. H) інноваційний менеджмент – це сукупність організаційно-економічних методів управління всіма стадіями інноваційного процесу.
  3. III. КОНТРОЛЬ і УПРАВЛІННЯ РЕКЛАМУВАННЯМ
  4. Oracle Управління преміальними
  5. VІ. План та організаційна структура заняття
  6. А. Видання прав актів управління
  7. АВТОМАТИЗОВАНІ СИСТЕМИ ДИСПЕТЧЕРСЬКОГО УПРАВЛІННЯ
  8. АВТОМАТИЗОВАНІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ДОРОЖНІМ РУХОМ
  9. Адаптивні організаційні структури управління.
  10. Адгезиви на основі латексів у взуттєвій промисловості
  11. Адміністративне право і державне управління.
  12. Адміністративний примус застосовують на основі адміністративно-процесуальних норм.




Переглядів: 669

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Предмет, сутність і задачі інформаційних систем та їх значення в менеджменті організацій | В основi ефективності iнформацiйних технологій лежить концепцiї системи.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.012 сек.