Комбіновані установки (таблиця. 5.12) поєднують різні способи миття. Вони складаються з завантажувальної секції, обладнаної лопатевими гвинтами, і секції струменевого обполіскування.
Циркуляційні мийні установки (таблиця. 5.13) використовують для очищення різних порожнин деталей: картерів двигунів і агрегатів, паливних баків, систем охолоджування двигунів і ін.
Спеціальні мийні установки рекомендуються для очищення деталей від нагара, накипу. У установках цього типа реалізують різноманітних способи очищення: фізико-хімічні, механічні. Для очищення деталей в розплавах солей і лугів використовують установки, які приведені в таблицю. 5.14. У установці ОМ-4944 деталі очищаються в розплаві солей. Установка складається з чотирьох ванн (для розплаву солей, розчину кислоти і два промивальних), закритих загальним кожухом; системи відсмоктування газів; підйомно-транспортного устаткування і електрошафа.
Металеві щітки (крацевані) застосовують для видалення нагара з поверхонь деталей, виготовлених з чавуну і сталі. Для щіток використовують сталевий дріт діаметром 0,05...0,30 мм, привід забезпечують від пневматичних і електричних шліфувальних машин.