Стаття 11. ДОЗВОЛЕНІ ТЕХНІЧНІ ПРИЙОМИ ТА МІСЦЯ АТАКИ
1. Дозволені технічні прийоми.
1) Прийоми кулаком: застосування технічних прийомів з використанням зовнішніх частин вказівного та середнього пальця сильно стиснутого кулака.
2) Прийоми ногою: застосування технічних прийомів з використанням частини стопи нижче гомілковостопного суглобу.
2. Дозволені місця атаки.
1) Тулуб: атака прийомами кулаком і ногою дозволяються в зоні, закритій захисним жилетом. Але такі удари не повинні наноситись в область спини.
2) Голова: це зона вище ключиці - дозволяються атакуючі прийоми лише ногами.
(Пояснення 1).
Прийоми кулаком:
Згідно з оригінальною корейською термінологією прийомів термін "Па-рин-джу-мок" може пояснюватися як "правильно стиснутий кулак". Тому удари передньої частини суглобів середнього і вказівного пальців правильно стиснутого кулака дозволяються незалежно від кута, траєкторії і області їх проведення.
(Пояснення 2).
Прийоми ногою:
Різноманітні вражаючі прийоми з використанням частини ноги нижче щиколотки, тобто враховуючи, що будь-які інші дії використовуючи частини ноги вище щиколотки - частини гомілки, коліна тощо - не дозволяються.
(Пояснення 3).
Тулуб:
Це місце атаки, закрите захисним жилетом між пахвою і гребенем здухвинної кістки таза — є дозволеною для атаки зоною. Таким чином, захисний жилет повинен бути одягнений за розміром у відповідності до вагової категорії і статурою кожного учасника, що підлягає суровому контролю з боку офіційних осіб