Візи документа вказують на згоду або незгоду зацікавлених посадових осіб організації — автора документа з його змістом. Складається реквізит з назви посади, особистого підпису, ініціалів і прізвища особи, яка візує, і дати візування, наприклад:
Начальник техвідділу заводу
___________ В. В. Марченко
(підпис)
12.12.2009
Установа мусить мати перелік документів із зазначенням осіб, які візують кожний із них. Такий перелік доцільно подавати в додатку до інструкції з діловодства. Складає його начальник канцелярії разом з юрисконсультом, з наступним погодженням з керівниками структурних підрозділів чи відповідальними виконавцями і затвердженням керівником установи. До переліку необхідно включати документи, візування яких передбачають нормативні чи інші акти, вказівки керівництва тощо.
Гриф погодження документа (реквізит 24)
Зазначений реквізит фіксує згоду іншої організації, структурного підрозділу або посадової особи, що не є автором документа, з його змістом.
В установах, де є юридичні служби, документи до підпису керівником погоджуються з юрисконсультом. Документ погоджується також із заступником керівника установи, який контролює питання, що відображені в документі.
Засвідчення документів
Засвідчення документів здійснюється шляхом їх підписання, затвердження та проставлення відбитка печатки.
Підпис (реквізит 23)
Це обов'язковий реквізит службового документа, що розміщується під його текстом або відміткою про наявність додатків.
Президент корпорації «Фаворит» ____ П. В. Харченко
(підпис)
Назву посади у реквізиті «Підпис» завжди друкують без відступу від межі лівого берега. Слід також звернути увагу на те, у реквізитах документів дозволяється зазначати лише один ініціал, який відповідає першій літері імені посадової особи.
У навчальних закладах та науково-дослідних установах прийнято вказувати наукові ступені та вчені звання тих, хто підписує документи.
Наприклад: Завідувач кафедри філософії,
доктор філософських наук, професор А. А. Герасимчук
(підпис)
Не допускається підписування документів з прийменником «за» або проставленням похилої риски перед назвою посади.