Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Роботодавець Працівник

ректор Туниця Юрій Юрійович

________________________ _________________________

( підпис) ( прізвище з ініціалами, підпис)

"___ "__________________20__р.__ " "__ 20__р.

м.п.

Прес-реліз акції „Ні глобальним змінам клімату”

15.06.2001

 

15 червня 2001 Київ, Контрактова площа. Громадські екологічні організації провели акцію „Ні глобальним змінам клімату”, намагаючись донести інформацію про важливість проблеми кліматичних змін до широкого загалу і запропонували конкретні шляхи вирішення цієї проблеми починаючи з простих дій, які може робити кожен з нас, аби зменшити негативний вплив на клімат. У підготовці проекту взяло участь більш ніж 20 екологічних організацій України, які є членами Робочої групи неурядових організацій України з питань зміни клімату.

 

Центральною подією акції стало відкриття мистецької експозиції, що символізує небезпеку зміни клімату.

 

Виставка фото, приклади впровадження конкретних кліматоохоронних проектів, діючі зразки використання поновлюваної енергії були представлені організаторами під час акції. Були продемонстровані і приклади енергозбереження у побуті – активісти-екологи ознайомили всіх бажаючих із технологіями ущільнення вікон та з іншими прикладами енергозбереження у побуті.

 

Організатори акції не тільки надавали докладну інформацію стосовно змін клімату, але й дали можливість бажаючим висловити свою думку у відкритій дискусії, яка проходила протягом трьох годин. Серед учасників дискусії були заздалегідь запрошені спеціалісти різних галузей, а також студенти та просто небайдужі люди. Завершилась акція близько десятої години вечора показом слайдів у супроводі сучасної музики.

 

Проблема змін клімату не є широко знаною у нашій країні. Проте зміни клімату можуть мати дуже тяжкі наслідки для України, зокрема збільшення кількості природних катастроф: повеней, ураганів, посух та інших. Погодні негаразди останніх років підтверджують серйозність наслідків змін клімату. Головна причина цих змін – у викидах так званих парникових газів, які утримують зайве тепло в атмосфері планети. На думку організаторів акції „Ні глобальним змінам клімату” в Україні існує значний потенціал зниження викидів шкідливих газів.

 

Крім захисту клімату, зниження викидів парникових газів може залучити інвестиції до економіки України.

 

„Ще від радянських часів ресурси, зокрема енергоносії, в українській економіці використовуються вкрай неефективно. Розвинені держави заходу вже зараз зацікавлені у зниженні викидів парникових газів, інвестуючи кошти у проекти підвищення ефективності виробничих процесів в Україні,” – повідомила координатор акції Наталія Вишневська.

 

Акція „Ні глобальним змінам клімату” дала змогу всім небайдужим до проблем довкілля отримати докладну інформацію щодо кліматичних змін на планеті, дізнатись про можливі шляхи вирішення цієї проблеми та взяти участь у відкритій дискусії з експертами. Організатор акції, Робоча група НУО України з питань змін клімату, закликає уряд України та всіх співгромадян підтримати акцію і зробити все можливе для запобігання кліматичним змінам – на рівні держави та власними зусиллями кожного.

 

За додатковою інформацією будь ласка звертайтеся: координатор акції „Ні глобальним змінам клімату”

Наталка Вишневська, тел./факс 246-47-99

 

 

Прес-реліз «Об’єднаємо громаду»

Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO виступив з ініціативою проведення конкурсу серед регіональних ЗМІ п’яти областей України, на найкращі публікації, присвячені висвітленню практичного досвіду самоорганізації та ефективного вирішення проблем сільських громад у регіоні.

Мета конкурсу – заохотити журналістів, які пишуть про позитивні достойні суспільні події та явища самоорганізації населення, показати приклади,гідні наслідування іншим громадам, та заохотити до активних дій небайдужих громадян.

Проект DESPRO за 3 роки своєї діяльності в Україні, реалізував си­лами місцевих громад 40 успішних проектів у 33 населених пунктах, вда­ло використовуючи європейський досвід і європейські методи управління у не завжди сприятливих українських умовах. За цей час співробітники проекту спостерігали чимало позитивних прикладів вдалої реалізації проектів, які могли б бути використані іншими громадами в різних регі­онах України. Але через те, що відповідні проблеми недостатньо висвіт­люються ЗМІ, а також через відсутність налагодженого каналу обміну до­свідом між різними громадами, ця інформація зазвичай виявлялася недос­тупною для широкого загалу. Для того, щоб простимулювати обмін досві­дом, проект DESPRO і оголошує цей конкурс «Об’єднаємо громаду».

Конкурс публікацій триватиме протягом у червня-листопада 2011 року і охоплює регіональні ЗМІ Дніпропетровської, Сумської, Вінниць­кої, Івано-Франківської областей України та ЗМІ Автономної Республіки Крим. Таку географія обрано невипадково. АР Крим, Вінницька та Сумсь­ка області є пілотними регіонами проекту, у яких DESPRO реалізує свої проекти з розбудови системи водопостачання. Дніпропетровська область привернула увагу тим, що сама звернулась до DESPRO з ініціативою збудувати водогін в одному з районів за місцевий кошт відповідно до стандартів, що впроваджує проект, із використанням консультатив­ної допомоги експертів проекту. Щодо Івано-Франківської області, то вона була обрана через наявність самобутніх демократичних тради­цій сільських громад, а також як своїм географічним положенням (єдина західна область в конкурсі).

Оксана Гарнець – керівник проекту DESPRO в Україні (ініціа­тор проекту):

— «Формат існуючої в Україні системи управління, якій властиві широкі повноваження державних владних структур, поки що не сприяє ефективній роботі органів місцевого самоврядування у вирішенні нагаль­них питань розвитку громад.

Проект DESPRО ставить перед собою завдання сприяти розбудові самодостатності місцевих громад, допомагаючи їм реалізовувати проекти локального розвитку, базовані на ініціативах самих громадян. Такі проек­ти мають сприяти залученню всіх зацікавлених сторін – громадян, влади та місцевого бізнесу – до розв`язання пріоритетних проблем сільських громад, підвищенню якості надання послуг у селах, формуванню у людей громадянської свідомості та відповідальності.

Попри бюрократичні перешкоди, пасивність частини населення і недос­тат­ні грошові ресурси, ми неодноразово ставали свідками успіш­ного вирішення громадами своїх проблем, зокрема, у процесі втілення у життя наших проектів.

Громадам, які ще не мають досвіду реалізації проектів доводиться, фактично, шукати дорогу навпомацки і самим набивати собі гулі – най­час­тіше долаючи ті ж самі перешкоди,з якими стикались їх попередники. Цього можна було б уникнути, якби успішний досвід реалізації проектів не лишався на локальному рівні окремої сільської громади, а вивчався і впроваджувався в життя іншими громадами.

На жаль, джерела, з яких зацікавлені особи могли б отримати таку інформацію, зазвичай просто відсутні. Громадяни іноді навіть не чули проможливість вирішення локальних проблем без звернень до органів влади. Тому у нас виникла ідея ініціювати обмін позитивним досвідом між громадами і водночас привернути увагу преси до проблем місцевого самоврядування. Гадаємо, що формат конкурсу дозволить краще простимулювати активність громадян, ніж сухі методичні посібники. Наша ідея полягає в тому, щоб показати людям, що проблеми громад можна ефективно вирішувати, проаналізувати, як саме це робиться, а також надати поради, як це можна зробити найбільш оптимально».

…. — Ідея проведення такого конкурсу дуже актуальна для нашої преси, перевантаженість якої криміналом, політичними баталіями, катастрофами та опусами про кінець світу цілком очевидна. Те ж саме можна сказати про рекламні та розважальні матеріали. Натомість існує потреба в якісних інформаційних сюжетах, які б висвітлювали позитивні приклади вирішення проблем у найрізноманітніших сферах нашого жит­тя, та надавали алгоритм їх ефективного розв’язання. Ось чому до висвіт­лення проекту активно підключилися і всеукраїнські ЗМІ, предс­тавники котрих, також, увійшли до складу експертної ради конкурсу, – каже директор творчого об’єднання ЗМІ України «Славута» Валерія Бондаренко, що відповідає за реалізацію проекту.

Зміст сюжетів конкурсу – успішні приклади того, як сільські грома­ди власними силами (за підтримки влади,чи без) досягають вирішення тих чи інших наявних проблем, покращують якість життя місцевого населення.

Можливі варіанти сюжетів: будівництво водогонів, прибирання сміттєзвалищ, лагодження чи будівництво дитячих/спортивних майдан­чиків, організація добровільних пожежних дружин, освітлення вулиць, озеленення територій, нестандартне вирішення екологічних проблем, ство­рення системи ефективної допомоги дітям та літнім, тощо.

Експертна рада, в яку входять провідні фахівці з місцевого само­врядування, аналітики всеукраїнських ЗМІ, дадуть кваліфіковану оцінку надісланим на конкурс роботам.

Переможців очікують цінні призи, головний з котрих – ознайомча поїздка до Швейцарії. Найкращі публікації, представлені в межах кон­курсу, увійдуть у спеціальну тематичну збірку.

За більш детальною інформацією звертайтесь:

Тел.: 095-487-35-82, 044-362-55-96

E-mail: slavuta.office@gmail.com

Поштова адреса: 03062;м. Київ; вул. Стрийська 4;оф.23.


Читайте також:

  1. TEMA 13. МОТИВАЦІЯ РОБОТИ ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІЗАЦІЇ
  2. Автоматизовані робочі місця облікового працівника
  3. Адаптація працівників.
  4. АДАПТОВАНА ДО РИНКУ СИСТЕМА ФОРМУВАННЯ (НАБОРУ) ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ ПЕРСОНАЛУ. ВІДБІР ТА НАЙМАННЯ НА РОБОТУ ПРАЦІВНИКІВ ФІРМИ
  5. Адміністративна і дисциплінарна відповідальність медичних працівників
  6. Адміністративні правопорушення в галузі охорони здоров'я. Адміністративна відповідальність медичних працівників.
  7. Аналіз ефективності діяльності працівників банку
  8. Аналітичний облік розрахунків з персоналом ведеться за кожним працівником, видом виплат та утримань.
  9. Баланс робочого часу одного середньооблікового працівника
  10. Баланс робочого часу працівників
  11. Банківське шахрайство і зловживання службовим становищем працівників банків
  12. БЮДЖЕТ РОБОЧОГО ЧАСУ СЕРЕДНЬООБЛІКОВОГО ПРАЦІВНИКА НА 200__ р.




Переглядів: 402

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Зміни, доповнення та припинення дії контракту | Детальніше про конкурс – на сайтах

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.047 сек.