Площинне погладжування долонною поверхнею всіх пальців від середини лобової частини голови до скроневих ділянок, де закінчується колоподібними прогладжуваннями.
Обхоплююче погладжування почергово руками в напрямках знизу вверх, від надбрівних дуг до лінії роста волосся. Скроневі ділянки погладжують опорною поверхнею кисті від лобової частини голови назад вище вушних раковин.
Розтирання кінцями пальців в напівколових або спіралеподібних напрямках від середини лобової частини голови до скронь.
Переривчасте натискання долонною поверхнею пальців лобової частини голови.
Стискання пальцями у вигляді короткочасних рухів, стискуючи і віджимаючи тканини.
Пунктування і постукування пальцями всієї лобової поверхні.
Прийоми розтирання, розминання, вібрації чергують з погладжуванням. Кожний прийом повторюють 3-4 рази.
Масаж ділянки орбіт.
У ділянці орбіт масажують коловий м’яз і зморщувач брови одночасно обома руками. Спочатку роблять погладжування нижньої частини колового м’яза ока від скроневої ямки по нижньому краю орбіти до внутрішнього кута ока. Прийом виконують подушечками другого і третього пальців: третіми пальцями, піднімаючись вверх до брови, роблять погладжування кореня носа. Погладжування верхньої частини колового м’яза роблять по верхньому краю орбіти від внутрішнього кута ока до його зовнішнього кута і закінчують у скроневій ямці. Прийом виконують кінцями 2-го і 3-го пальців, котрі охоплюють і пропускають між собою брову так, щоб третій палець був під бровою, ковзаючи бічною поверхнею кінцевої фаланги, а другий палець – над бровою, обходячи всю орбіту. Рухи повторюють 3-5 разів. Крім погладжування застосовують циркулярні розтирання долонною поверхнею другого пальця, пунктування подушечками пальців і постукування пальцями.
Всі рухи у ділянці орбіт виконують ніжно, без зміщення і розтягування шкіри.