Погладжування щік виконують зверху донизу в напрямку краю нижньої щелепи. .
Виконується площинне погладжування долонною поверхнею пальців; гладіння тильною поверхнею пальців; погладжування опорною поверхнею кисті і підвищенням великого пальця донизу від носа і нижнього краю орбіти.
Розтирання долонною і тильною поверхнею кінцевих фаланг 2-го і 3-го пальців в циркулярних напрямках.
Переривчасте натискання долонною і тильною поверхнею пальців, обходячи в колових напрямках всю поверхню щік; посмикування, стискання, гребнеподібне розминання.
Потрушування щік долонною і тильною поверхнею кисті, пунктування подушечками пальців, почергове постукування долонною і тильною поверхнею пальців в колових напрямках, поплескування долонною поверхнею пальців, стьобання.
Прийоми підбирають залежно від цілей масажу.
Масаж у ділянках підборіддя і верхньої губи
Починають з площинного погладжування від середини підборіддя по краю нижньої щелепи до завушної ділянки, від крил носа до мочки вуха. Колове погладжування долонною поверхнею пальців в ділянці підборіддя роблять з- під краю нижньої щелепи до підборідної ямки і далі в напрямку кута рота.
Розтирання кінцями пальців в циркулярних напрямках ділянки підборіддя і верхньої щелепи. Розтирання чергують з поперемінним обхоплюючим погладжуванням зверху донизу від верхньої губи через край нижньої щелепи.
Переривчасте натискання долонною і тильною поверхнею пальців, обходячи всю ділянку підборіддя і верхньої губи. Щипцеподібне розминання; посмикування виконують великим і вказівним пальцями.
Послідовне пунктування подушечками пальців; почергове постукування долонною поверхнею пальців, обходячи ділянки підборіддя і верхньої губи; поплескування долонною поверхнею стулених разом пальців в колоподібних напрямках; стьобання пальцями.
Всі прийоми чергують з погладжуваннями.
Показання: захворювання і травми лицевого і трійчастого нервів, травми м'яких тканин і ушкодження кісток черепа, захворювання і опіки обличчя, після оперативних втручань, а також з косметичною метою.