Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Правило відрізків

 

Хімічний склад сплаву в однофазній області визначається проекцією точки , що характеризує стан сплаву, на вісь концентрацій.

Для визначення хімічного складу сплаву і кількісного співвідношення фаз у двохфазній області використовують правило відрізків (рис. 5.3,а). Щоб визначити концентрацію компонентів у фазах, через дану точку «f», що характеризує стан системи в двохфазній області, проводять горизонтальну лінію паралельну осі концентрацій –каноду. Проекції точок («а» і «в») перетинання каноди з лініями, що обмежують дану двохфазну область від однофазних областей, на вісь концентрацій покажуть хімічний склад відповідних фаз. Відрізки каноди між точкою («f»), що характеризує стан системи в двохфазній області, і точками («а», «в»), що визначають склад фаз, зворотно пропорційні кількості фаз.

Повний запис правила відрізків.

При температурі, що відповідає стану системи, у точці «f» дана система складається з рідини, хімічний склад якої описується проекцією точки « а» на вісь концентрацій у кількості пропорційному довжині відрізка fв, і кристалів твердого розчину ( α – фази), хімічний склад яких описується проекцією точки « в» на вісь концентрацій у кількості пропорційному довжині відрізка аf.

Скорочений запис правила відрізків.

При tf система складається:

з Р а ~ fв і фази α в ~ af.

5.5. Основні види діаграм стану.

 

Вид діаграми стану визначається характером взаємодій, що виникають між компонентами в рідкому і твердому стані.

 


Читайте також:

 1. Аверсивную терапію використовують, як правило, при лікуванні алкоголізму, нікотиновій залежності і деяких інших захворювань.
 2. Боржник повинен виконати зобов’язання особисто , а кредитор повинен його особисто прийняти – за загальним правилом.
 3. Будучи, як правило, дочірніми фірмами великих компаній, вони існують за рахунок засобів венчурного капіталу і здійснюють чітко визначений вид діяльності.
 4. В цілому сукупність суспільного продукту – це сукупність благ і послуг, вироблених суспільством за певний період часу (як правило, за рік).
 5. В цілому сукупність суспільного продукту – це сукупність благ і послуг, вироблених суспільством за певний період часу (як правило, за рік).
 6. Висновки за правилом вертикальної структури капіталу
 7. Гарантії реалізації конст прав і свобод в ЗК. Правило Міранди,Мандамус,habeas corpus.
 8. Данное требование является неотъемлемым правилом оформления кредита.
 9. Директивний фінансовий механізм, як правило, розробляється для фінансових відносин, у яких безпосередньо бере участь держава.
 10. До основних засобів, як правило, не належать
 11. Друге правило Кірхгофа (правило контурів)
 12. Зайнятість – це ді-сть громадян, пов’язана із задоволенням особистих та суспільних потреб і така, що, як правило, приносить їм дохід у грошовій або іншій формі.
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Діаграми стану системи сплавів. Побудова діаграм стану сплавів. | Діаграми стану системи сплавів двох компонентів,що необмежено розчинюються у рідкому і твердому стані, і не утворюють хімічних сполук.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.