Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Організація діяльності і керівництво кооперативною дільницею

2.1. Основною формою здійснення повноважень членів споживчого товариства на дільниці є дільничні збори.

Дільничні збори:

2.1.1. Обирають відкритим або закритим (таємним) голосуванням терміном на 5 років уповноважених кооперативної дільниці за модусом (квотою) пред­ставництва, визначеним загальними зборами (збора­ми уповноважених) споживчого товариства, дільнич­ний комітет та комісію кооперативного контролю за роботою підприємств дільниці у чисельності, визна­ченій дільничними зборами.

2.1.2. Можуть достроково відкликати обраних ними уповноважених, членів дільничного комітету та комісії кооперативного контролю за роботою підприємств дільниці і здійснюють додаткові вибори замість вибулих. Повноваження уповноважених, членів дільничного комітету та комісії кооператив­ного контролю за роботою підприємств дільниці, об­раних у період між виборами органів управління і контролю, передбачені в пункті 2.1.1, припиняються з моменту чергових виборів органів управління і контролю кооперативної дільниці.

2.1.3. Заслуховують звіти органів управління і контролю дільниці.

2.1.4. Обговорюють та дають рекомендації щодо кандидатів на посаду голови правління споживчого товариства.

2.1.5. Схвалюють накази членів споживчого това­риства від дільниці, вносять пропозиції правлінню споживчого товариства про відкриття нових, закрит­тя або перепрофілювання кооперативних підпри­ємств, що втратили своє значення на дільниці.

2.1.6. Розглядають результати діяльності підприємств, що знаходяться на території дільниці, визначають шляхи підвищення їх ефективності; за­слуховують звіти директорів (завідувачів) магазинів, їдалень, заготівельних пунктів та інших кооператив­них підприємств (або осіб, які виконують їх функції), що безпосередньо обслуговують членів споживчого товариства дільниці та можуть вносити пропозиції правлінню споживчого товариства про притягнення зазначених осіб до відповідальності за порушення Статуту, неналежне виконання обов'язків, наказів членів споживчого товариства, вимог комісій коопе­ративного контролю, рішень дільничних зборів та дільничного кооперативного комітету.

2.1.7. Вносять пропозиції щодо входження в спожив­че товариство колективних членів, які знаходяться або здійснюють свою діяльність на території дільниці.

2.2. Дільничні збори скликаються дільничним комітетом або правлінням споживчого товариства в міру необхідності, але не рідше одного разу на рік, а також на вимогу не менш як 1/3 членів споживчого товариства дільниці. Про дату, час, місце проведення та порядок денний зборів члени споживчого товариства сповіщаються не пізніше ніж за три дні до зборів.

2.3. Дільничні збори правомочні вирішувати питан­ня, якщо на них присутні більше половини членів споживчого товариства дільниці.

2.4. Рішення дільничних зборів членів споживчого товариства приймаються більшістю голосів при­сутніх, заносяться до протоколу. До нього додається також реєстраційний список учасників зборів з осо­бистими підписами. Рішення, що суперечить чинно­му законодавству або Статуту споживчого товарист­ва, може бути відмінено самими зборами, загальни­ми зборами (зборами уповноважених) споживчого товариства, а також за рішенням суду.

Дія рішення дільничних зборів може бути також призупинена правлінням споживчого товариства та правлінням спілки, членом якої є споживче товарист­во, шляхом ініціювання внесення цього питання на розгляд дільничних зборів, загальних зборів (зборів уповноважених) членів споживчого товариства або звернення в судові органи.

2.5. Правління споживчого товариства координує роботу на кооперативній дільниці через уповноваже­них та дільничний комітет.


Читайте також:

  1. A. Організація уроку.
  2. C. 3. Структурна побудова управління організаціями.
  3. I. Організація класу до уроку та повторення правил техніки безпеки.
  4. II. Мотивація навчальної діяльності
  5. II. Мотивація навчальної діяльності
  6. II. Мотивація навчальної діяльності
  7. II. Мотивація навчальної діяльності
  8. II. Мотивація навчальної діяльності
  9. II. Мотивація навчальної діяльності. Визначення теми і мети уроку
  10. II. Організація і проведення спортивних походів
  11. II. Організація перевезень
  12. II. Організація перевезень




Переглядів: 445

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Загальні положення | Порядок створення і реорганізації (ліквідації) кооперативної дільниці

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.016 сек.