Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Організація землевпорядного проектування

Землевпорядне проектування можуть виконувати науково-дослідні або проектні землевпорядні підприємства, а також приват­ні підприємці-землевпорядники, які мають ліцензію на здійснення землевпорядної діяльності.

Для виконання землевпорядного проектування на визначеному об’єкті й організації землевпорядних робіт зі складу працівників проектної землевпорядної організації Призначають конкретну поса­дову особу (головного інженера проекту). За потреби формують гру­пи фахівців за участю інженерів-землевпорядників, агрономів, еко­номістів, екологів, меліораторів та ін.

Відповідно до державних стандартів, норм і правил, інструкцій, вказівок і рекомендацій для проведення проектних робіт поперед­ньо розробляють завдання на проектування, що містить вимоги до організації використання земель і ряд контрольних цифр, на які варто вийти при освоєнні проекту. Це завдання узгоджують з учас­никами землеустрою і затверджують у встановленому порядку. Тер­мін розроблення проекту також установлюють нормативні доку­менти, який, як правило, становить 0,3 - 1 рік. Він залежить від ви­ду проектних робіт, площі і складності об'єкта землеустрою, необхідності здійснення додаткових обстежень і вишукувань. Для організації робіт, пов'язаних із складанням проекту землеустрою, роз­робляють план (табл. 5.2).

 

 

Закінчений проект до його затвердження розглядають на засі­данні технічної ради землевпорядної організації із залученням уче­них і фахівців. Проект землеустрою піддається експертизі (екологіч­ній, землевпорядній).

Після затвердження в установленому порядку проект переносять у натуру (на місцевість) з позначенням меж земельних ділянок ме­жовими знаками встановленого зразка.

Здійснення заходів, передбачених проектами землеустрою (по­ліпшення угідь, закладання багаторічних насаджень, будівництво водойм, гідротехнічних споруд, доріг та ін.), покладається законо­давством на землевласників і землекористувачів. Землевпорядні організації надають допомогу і ведуть авторський нагляд за впро­вадженням проектів. Землевласники і землекористувачі можуть вносити пропозиції щодо зміни або уточнення проектних рішень у процесі освоєння проекту.

 

 

Землевпорядні проектні підприємства несуть відповідальність за економічну й екологічну ефективність заходів, передбачених проек­тами землеустрою. Вони мають право:

w проводити контроль за ходом реалізації проектів землеустрою,
інформувати про його результати адміністрацію всіх рівнів, вносити
пропозиції з поліпшення практики використання й охорони земель;

w погоджувати зміни в проектах, пов'язаних з меліорацією земель, розміщенням сільськогосподарських об'єктів, внутрішньогос­подарських доріг, відведенням земель для несільськогосподарських потреб і за іншими підставами;

w вносити пропозиції щодо вдосконалення або зміни проектних рішень у проектах землеустрою.

Здійснення проекту землеустрою полягає у своєчасному переході до запроектованих форм організації території, систематичному про­веденні передбачених проектом заходів, збереженні проектних меж.

Контрольні запитання і завдання

1. Сутність і зміст стадійності в землевпорядному проекту­ванні. 2. Зміст стадії підготовчих робіт і землевпорядних вишу­кувань у проектуванні землевпорядної документації. 3. Зміст стадії складання землевпорядної документації. 4. Зміст стадії розгляду і затвердження землевпорядної документації. 5. Зміст стадії оформлення землевпорядної документації. 6. Сутність здійснення проектів землеустрою. 7. Класифікуйте документа­цію із землеустрою. 8. Які види проектів землеустрою ви знає­те? 9. Сутність технологій землевпорядного проектування, 10. У чому полягає традиційна технологія землевпорядного проектування? 11. У чому полягає комплексна технологія землевпоряд­ного проектування? 12. У чому полягає автоматизована техно­логія землевпорядного проектування? 18. Зміст і завдання ор­ганізації землевпорядного проектування.



Читайте також:

  1. A. Організація уроку.
  2. Active-HDL як сучасна система автоматизованого проектування ВІС.
  3. C. 3. Структурна побудова управління організаціями.
  4. I. Організація класу до уроку та повторення правил техніки безпеки.
  5. II. Організація і проведення спортивних походів
  6. II. Організація перевезень
  7. II. Організація перевезень
  8. V. Робоче проектування та авторський нагляд.
  9. VII. Етап проектування
  10. VII. Етап проектування
  11. А. Організація Острозького колегіуму – Академії
  12. Автоматизація проектування напівзамовлених ВІС.




Переглядів: 1635

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Автоматизовані технології | РОЗДІЛ 6

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.014 сек.