Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Забезпечення задоволення претензій кредиторів за рахунок реалізації майна підприємства-банкрута.

Це найбільш складна і відповідальна функція фінансового менеджменту в процесі здійснення ліквідаційних процедур при банкрутстві.

1-й етап – розрахунок з арбітражним судом за проведення справи про банкрутство, розрахунок з ліквідаційною комісією, розрахунок з кредиторами, які забезпечували залог .

2-й етап – виконання зобов’язань перед робітниками підприємства –банкрута (за вийнятком повернення взносів працівникам в уставний фонд та виплати по акціям трудовому колективу)

-розрахунок з державними та місцевими податками, пенсійним фондом та соц.страхом

розрахунок з кредиторами

-розрахунок з робітниками по поверненню взносі в уставний фонд та виплата по акціям.

7. Розробка ліквідаційного балансу підприємства-банкрута.Він являє собою баланс підприємства- банкрута, складений ліквідаційною комісією після реалізації необхідної частини його активів і задоволення усіх вимог кредиторів, що передаються в арбітражний суд. Якщо за результатами ліквідаційного балансу не залишилося майна після задоволення вимог кредиторів, арбітражний суд виносить постанову про ліквідацію юридичного особи-банкрута. Якщо ж майна підприємства -банкрута вистачило для задоволення усіх вимог кредиторів, то підприємство вважається вільним від боргів і може продовжити свою підприємницьку діяльність (якщо засобів по ліквідаційному балансі достатньо з позицій законодавства для його функціонування в даній організаційно-правовій формі).

 

САНАЦІЯ- це система заходів , вживаних державою , її органами, банками , які спрямовані на попередження фінансового спаду, банкрутства організацій, фірм різної форми власності, поліпшення їхнього фінансового стану. Здійснюється шляхом надання додаткових кредитів, інвестицій, випуску чи закупівлі цінних паперів, створення режиму найбільшого сприяння пільгового оподаткування, надання митних пріоритетів, реорганізації та технічного переоснащення виробництва, перепрофілювання номенклатури виготовленої продукції.

Санація– це оздоровлення , лікування або видужання підприємства.

Згідно закону про банкрутство –санація – це задовільнення вимог кредиторів та виконання зобов’язань перед бюджетом та іншими державними фондами.

Є поняття санація та досудова санація

Санація – це система заходів , що здійснюється в процесі впровадження справи про банкрутство з метою запобігання визнанню боржника банкрутом та його ліквідації, спрямована на оздоровлення його фінансового стану, а також на задоволення в повному обсязі або частково вимог кредиторів через кредитування, реструктуризацію боргів і капіталу та зміну організаційної та виробничої структури суб’єктів підприємницької діяльності.

Досудова санація – система заходів для відновлення платоспроможності боржника, які здійснюються власником підприємства – боржника з метою запобігання його ліквідації.

Існує автономна та гетерономна санація.

Автономна санація- передбачає фінансування оздоровлення підприємства за рахунок його власних коштів та ресурсів, наданих власником без залучення інших осіб.

Гетерономна санація- характеризується участю в ній сторонніх осіб, зокрема банків та інших кредиторів, клієнтів, держави.


Читайте також:

  1. I. Введення в розробку програмного забезпечення
  2. I.1. Порядок збільшення розміру статутного капіталу АТ за рахунок додаткових внесків у разі закритого (приватного) розміщення акцій
  3. II.1 Програмне забезпечення
  4. II.2. Збільшення розміру статутного капіталу АТ за рахунок спрямування прибутку до статутного капіталу
  5. III. Етапи розробки програмного забезпечення
  6. Qзабезпечення виконання завдань кожним відділом.
  7. XV. Фінансові результати від первісного визнання та реалізації сільськогосподарської продукції та додаткових біологічних активів
  8. XX1. Забезпечення відкритості та прозорості при проведенні прийому до вищих навчальних закладів
  9. Або зі зберігання інформації та забезпечення доступу до неї, за умови, що ця особа не могла знати про незаконність розповсюдження інформації.
  10. Авалювання векселів. Видача гарантій на забезпечення оплати векселів
  11. Автоматичний розрахунок суми проведення.
  12. Адвокатура — неодмінний складовий елемент механізму забезпечення прав людини.




Переглядів: 423

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Прийняття арбітражним судом рішення в справі про неспроможність (банкрутстві) підприємства. | Випадки, коли приймається рішення про фінансову санацію підприємств

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.036 сек.