Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






ПОРЯДОК ПОЧАТКУ РОБОТИ В ПРОГРАМІ

1. Запустити «Стартовий помічник» (Допомога -> Помічник початку роботи).

На закладці «Базові валюти обліку» вказати: валюту управлінського обліку - грн; валюту бухгалтерського обліку - грн.

На закладці «Контроль залишків товарів» вказати «За фірмі»; роздрібний тип цін - «Роздрібні».

На закладці "Додаткові налаштування» підключити режим використання артикулу (поставити Крижик у вікно); підключити режим «Проводити документи майбутньої датою»; одиниця ваги - кг, префікс інформаційної бази - нічого не вказувати.

На закладці «Властивості номенклатури і контрагентів» вказати: «номенклатури» - вид товару; «контрагенти» - регіон.

На закладці «Дані про юридичну особу» вказати дані

На закладці "Додаткові відомості про юридичну особу» вказати: додаткові відомості

На закладці «Облікова політика» вказати: метод визначення виручки - за оплатою; метод розрахунку собівартості ТМЦ - по FIFO, метод обліку товарів у роздрібній торгівлі - за продажними цінами; значення за замовчуванням для документів - враховувати ПДВ; значення періодичних реквізитів встановити на 01.03. 06 (натиснути кнопку вибору - кнопку з трьома крапками -> вказати дату -> Ok).

На закладці «Найменування ознаки управлінського обліку фірми» - офіс.

На закладці «Параметри основного складу» в найменуванні - головний склад

Після заповнення всіх закладок з'являється вікно з періодичними реквізитами. Зверніть увагу на дату установки нових значень! При необхідності її потрібно відкоригувати. Зазвичай це дата початку ведення обліку або дата початку звітного періоду. Для збереження введених даних натиснути кнопку «Ок».

2. Встановити робочу дату 01,04,06 (Сервіс -> Параметри -> Загальні). Встановити період перегляду журналів документів (Сервіс -> Параметри -> Журнали). Період перегляду - місяць. Встановити період формування звітів (Сервіс -> Параметри -> Бухгалтерські підсумки -> Місяць -> Квітень). Встановити параметри оперативного обліку (Сервіс -> Параметри -> Оперативний облік -> Підключити режими «Нові документи записувати з поточним часом», «Нові документи проводити після крапки актуальності», «При проведенні після точки актуальності замінювати час на поточне»). Для збереження настройок натиснути кнопки «Застосувати» -> Ок.

3. Встановити оперативні підсумки (Операції -> Управління оперативними підсумками -> Дата актуальності підсумків - 01,04,06 -> Поточний період - Квітень.)

4. Заповнити довідник «Валюти»

5. Заповнити довідник «Склади»:

6. Заповнити довідник «Каси»: Додати новий елемент (Дії-> Новий) -> Найменування - Каса «торговий зал» -> Підключити режим «Дана каса є касою ККМ" -> Режим роботи ККМ - ФР -> Номер - 12345.

7. Заповнити довідник «Контрагенти».

У довідник "Контрагенти" заноситься інформація про контрагентів для обліку взаєморозрахунків з ними і для оформлення документів. Контрагент - це загальне поняття, куди включені постачальники і покупці, організації та приватні особи. Для оформлення господарських операцій між власними юридичними особами передбачена можливість оформлення в якості контрагента власного юридичної особи. Довідник викликається для введення і редагування інформації з пункту меню "Довідники" / "Контрагенти".

Створити Папки «Постачальники», «Покупці», «Реалізатори» (Дії -> Нова група).

Відкрити папку «Постачальники» (Подвійним клацанням по піктограмі).

Додати новий елемент довідника (Дії -> Новий).

Контрагенту можна присвоїти один з трьох видів: "Стороннє юридична особа", "Фізична особа" або "Власне юридична особа". Залежно від виду контрагента змінюється структура інформації, яка відображається у формі контрагента. "Обличчя" контрагента можна змінювати. Це надає можливість оформляти документи з одним контрагентом від імені різних юридичних і фізичних осіб без зміни підсумків взаєморозрахунків з даними контрагентом. Один і той же контрагент може мати різні значення властивостей, наприклад, в якості значення властивості можна вибрати такі властивості, як "Боржники" і "Оптові покупці". Одне з видів властивостей можна призначити, як основну властивість. Вид основної властивості призначається у пункті меню "Сервіс" / Налаштування параметрів обліку. / Закладка "Властивості". За допомогою групування за значенням основного властивості можна проводити порівняльний аналіз даних. За допомогою кнопки "Пошук" можна здійснити пошук потрібного контрагента. Пошук контрагента можна здійснити по короткому найменуванню контрагента (найменування), за кодом, по короткому найменуванню юридичної (фізичної) особи, зазначеного у формі контрагента, як основне. Для здійснення пошуку необхідно вибрати параметр, за яким буде здійснюватися пошук, і ввести в підрядок для пошуку текстову інформацію. Список відібраних контрагентів з'явиться в списку "Знайдені елементи". Кнопка "Вибрати" або подвійне натискання миші позиціонує курсор на потрібного контрагента. Додаткову інформацію по контрагенту можна отримати за допомогою відповідних кнопок діалогу: За кнопці "Договори" відкривається список договорів, оформлених з контрагентом. Для кожного договору можна переглянути задані для нього параметри: тип цін, знижки, суму наданого йому кредиту. Тут же відображається інформація про поточний стан взаєморозрахунків з контрагентом за договором. · За кнопці "Банк. Рахунки" відкривається список банківських рахунків контрагента. · За кнопці "Властивості" можна переглянути список властивостей, призначених даним контрагенту. Кнопка "Взаєморозрахунки" відкриває звіт по взаєморозрахунках з контрагентом по всіх оформленим з ним договорами. . Кнопка "Борги" відкриває для перегляду список документів, за якими для даного контрагента існує непогашений борг. Борг по документу виводиться у валюті того договору, за яким він оформлений. У рядку "Підсумки" відображаються підсумкові суми боргу. При позиціонуванні курсору на іншого контрагента, інформація про документи, за якими є непогашений борг оперативно оновлюється.

У підгрупу «Постачальники» внести контрагентів:

Перейти на закладку «Договір взаєморозрахунків». У вікні «Найменування основного договору» вказують номер довгострокового договору з контрагентом, і він автоматично буде підставлятися в документи при виборі цього контрагента; якщо такого договору немає, можна залишити поле порожнім (натиснути кнопку хрестик праворуч від вікна), тоді вікно залишиться порожнім. Очистіть вікно кнопкою. У вікні «Валюта взаєморозрахунків за договором» вкажіть рублі. У вікні «Тип цін за замовчуванням» вкажіть «закупівельна». У вікні «Знижка за замовчуванням» може бути проставлений відсоток знижки клієнтові; залиште поле порожнім. У вікні «Термін кредиту» вказується кількість днів за кредитом; вкажіть 10 днів. У вікні «Сума кредиту» вкажіть 10 000 грн.

Щоб зберегти контрагента, натиснути кнопки «записати» -> «Ок».

Аналогічно заповнити інших контрагентів.

Заповнити довідник «Типи цін» (довідники -> ціни і податки -> типи цін -> дії -> новий -> у вікні найменування »вказати облікова -> у вікні« валюта »рублі -> у вікні« спосіб формування ціни »вказати« задається тільки вручну »-> Записати -> Ок.

Створити тип ціни дрібнооптову з 10% націнкою (довідники -> ціни і податки -> типи цін -> дії -> новий -> у вікні «найменування» вказати дрібнооптова 10 -> у вікні «валюта» рублі -> у вікні «спосіб формування ціни »вказати« розраховується і зберігається »-> у вікні« націнка »вказати 10 -> у вікні« на »вказати« обліковий »-> Записати -> Ок.

Створити тип ціни оптову з 20% націнкою (довідники -> ціни і податки -> типи цін -> дії -> новий -> у вікні «найменування» вказати оптова 20 -> у вікні «валюта» рублі -> у вікні «спосіб формування ціни »вказати« розраховується і зберігається »-> у вікні« націнка »вказати 20 -> у вікні« на »вказати« обліковий »-> Записати -> Ок.

Створити тип ціни роздрібну з 50% націнкою (довідники -> ціни і податки -> типи цін -> дії -> новий -> у вікні «найменування» вказати роздрібна 50 -> у вікні «валюта» рублі -> у вікні «спосіб формування ціни »вказати« розраховується і зберігається »-> у вікні« націнка »вказати 50 -> у вікні« на »вказати« обліковий »-> Записати -> Ок.

Заповнити довідник «Номенклатура» (довідники -> номенклатура)

Створити папки «Печиво», «Цукерки», «Соки» (Дії -> Нова група).

Відкрити папку «Печиво» (Подвійним клацанням по піктограмі). Додати новий елемент довідника (Дії-> Новий).

1. У вікні «найменування» вказати «Печиво ювілейне класичне» (це поле використовується для пошуку номенклатури в довіднику) -> Enter -> у вікно «найменування для друку» скопіюється інформація з попереднього вікна (його можна уточнити). У вікні «базова» вказати пачка -> заповнити вікно штрих-код по кнопці «стрілка вліво» -> у вікні «вага» вказати 0,2 -> відключити режим «використовувати тільки базову» -> у вікні «основна» вказати «пачка »-> заповнити вікно штрих-код по кнопці« стрілка вліво »-> у вікні« вага »вказати 0,2 -> у вікні« артикул »вказати 101 -> у вікні« ПДВ »вказати 18% -> у вікні« НП »вказати без податків.

Перейти на закладку «додаткові». У вікні «основне властивість» додати новий рядок (перша кнопка на панелі інструментів або дії -> нова) і вказати Рот Фронт -> натиснути кнопку «записати» на панелі інструментів (кнопка з дискетою) -> вибрати властивість у картку номенклатури подвійним клацанням по рядку. У вікні «мінімальний залишок» вказати 50.

Для збереження елемента довідника натиснути кнопку «записати» внизу вікна «номенклатура.

Для формування цін, за якими вестиметься облік поточної номенклатури товару, натиснути кнопку «довідники» -> ціни -> додати новий рядок (дії -> новий або перша кнопка на панелі інструментів) -> у вікні «тип» вказати вчені -> у вікні «ціна» вказати 20 -> натиснути кнопку «записати» на панелі інструментів -> у вікні «запис періодичних реквізитів» вказати дату «01,03,06» -> Ok.

Додати новий рядок (дії -> новий або перша кнопка на панелі інструментів) -> у вікні «тип» вказати дрібнооптові 10 -> у вікні «ціна» вказати 22 -> натиснути кнопку «записати» на панелі інструментів -> у вікні «запис періодичних реквізитів »вказати дату« 01,03,06 »-> Ok.

Додати новий рядок (дії -> новий або перша кнопка на панелі інструментів) -> у вікні «тип» вказати оптові 20 -> у вікні «ціна» вказати 24 -> натиснути кнопку «записати» на панелі інструментів -> у вікні «запис періодичних реквізитів »вказати дату« 01,03,06 »-> Ok.

Додати новий рядок (дії -> новий або перша кнопка на панелі інструментів) -> у вікні «тип» вказати роздрібні 50 -> у вікні «ціна» вказати 30 -> натиснути кнопку «записати» на панелі інструментів -> у вікні «запис періодичних реквізитів »вказати дату« 01,03,06 »-> Ok.

2. Аналогічно заповнити елемент довідника на номенклатуру «Печиво ювілейне горіхове»

Закрити папку «Печиво» подвійним клацанням по піктограмі. Відкрити папку «цукерки» подвійним клацанням по піктограмі. Внести в цю папку два види цукерок:

Цукерки ластівка по 60 грн / кг

Цукерки весна по 50 грн / кг.

Порядок заповнення аналогічний порядку, описаному в попередньому пункті.

3. Закрити папку «Цукерки» подвійним клацанням по піктограмі. Відкрити папку «Сік» подвійним клацанням по піктограмі. Внести в цю папку два види соків:

Сік Добрий яблучний 20 грн / л

Сік Фруктовий сад персиковий 20 грн / л

Порядок заповнення аналогічний порядку, описаному в попередньому пункті.


Читайте також:

  1. I. Україна з найдавніших часів до початку XX ст.
  2. II. Вимоги безпеки перед початком роботи
  3. II. Вимоги безпеки праці перед початком роботи
  4. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  5. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  6. Internet. - це мережа з комутацією пакетів, і її можна порівняти з організацією роботи звичайної пошти.
  7. IV. Вимоги безпеки під час роботи на навчально-дослідній ділянці
  8. The peace – порядок
  9. VII. Прибирання робочих місць учнями (по завершенню роботи) і приміщення майстерні черговими.
  10. А.1. Порядок Magnoliales - магнолієцвіті
  11. Аграрні реформи та розвиток сільського госпо- дарства в 60-х роках XIX ст. — на початку XX ст.
  12. Аконність залишення засуджених у слідчому ізоляторі для роботи з господарського обслуговування.




Переглядів: 438

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ В ПРОГРАМІ | ОБЛІК НАДХОДЖЕННЯ ТМЦ В РЕЖИМІ КУПІВЛЯ-ПРОДАЖ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.005 сек.