1. Ретельно вивчити і проаналізувати початкові дані.
2. Вибрати по альбому типових креслень, наявних в методичному кабінеті кафедри, основну несучу конструкцію пролітної будови(проліт і тип конструкції вказані в завданні).
3. Скомпонувати поперечні перерізи моста з урахуванням заданого габариту і категорії дороги. Ширину тротуару призначити самостійно (за чинними нормами).
4. Вибрати варіант опор і призначити орієнтовно їх розміри, конструкцію фундаментів опор, виходячи з грунтової обстановки.
5. Визначити конструкцію і розміри опорних частин. При виконанні пп. 5 і 4 необхідно користуватися типовими проектами.
6. Викреслити фасад і план моста, сумістивши його з поперечним розрізом. Показати не менше 2 прольотів.
7. Підрахувати постійні навантаження, що діють на пролітну будову.
8. Призначити схеми можливих невигідних завантажень тимчасовими навантаженнями АК і НК.
9. Визначити постійні і тимчасові навантаження від рухомого складу, користуючись [3, 5].
10. Призначити розрахункову схему ребристої пролітної будови. Виконати статичний розрахунок пролітної будови і визначити величини нормативних, розрахункових моментів і поперечних сил для найбільш навантаженої балки ребристої пролітної будови.
11. Прийняти відповідно до рекомендацій норм клас бетону і класи арматурних сталей для несучих конструкцій пролітної будови. Записати нормативні і розрахункові характеристики бетону і арматури.
12. Виконати статичний розрахунок пролітної будови на ЕОМ з використанням програмного комплексу «ЛІРА». Побудувати епюри моментів і поперечних сил для найбільш навантаженої балки.