У висновкахроботи варто викласти найбільш значимі її підсумки. Чіткість, точність і лаконічність – характерні ознаки цієї частини дослідження. Обсяг – 2-4 сторінки .
Список використаних джерел
Йогорозміщують в алфавітному порядку прізвищ перших авторів або заголовків. При цьому необхідно дотримуватись єдиних правил бібліографічного опису – з усіма розділовими знаками.
Приклади оформлення наведені у Додатку Д.
Правила оформлення роботи
Як і будь-яка наукова робота, кваліфікаційне дослідження повинно бути написане грамотно й оформлено відповідно до загальних вимог (див. розділи 2-3).
NB! Робота, що має граматичні помилки та недоліки в оформленні, повертається на доопрацювання без розгляду.
NB! Повністю завершена кваліфікаційна робота бакалавра подається автором на відповідну кафедру не пізніше 1 березня (для студентів заочного відділення) і 15 березня (стаціонару).
Науковим керівником або лаборантом кафедри робиться відповідна помітка про дату здачі на зворотному боці титульної сторінки. Тут також ставиться особистий підпис студента.
Відгук і рецензування
Після перевірки та оформлення робота здається науковому керівникові для відгуку. У відгуку міститься характеристика напрямку дослідження, відзначаються здобутки і недоліки, співвідносяться задум і виконання. При умові завершеності роботи керівник повинен відзначити, що вона допущена до захисту.
Науковий керівник разом зі студентом визначають рецензента роботи.
NB! Рецензентом може бути
- викладач іншої кафедри або профільного ВНЗ з науковим ступенем,
- журналіст, рекламіст чи піарник-практик із вищою освітою та досвідом роботи не менше 5 років.