Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



ОБОВ’ЯЗКИ КЕРІВНИКА ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ

Для керівництва роботою студента над дипломною роботою, за пропозицією кафедри, наказом ректора призначається керівник. Керівниками призначаються – викладачі університету та висококваліфіковані фахівці підприємств і установ галузі.

Відповідно до теми дипломної роботи, керівник розробляє завдання та календарний графік роботи на термін дипломного проектування (за встановленою формою, додаток 2). Завдання видається на початку проектування і має включати перелік обов’язкових питань для розв’язання і перелік основних графічних матеріалів та їх змістовне наповнення. При виконанні комплексної дипломної роботи складається індивідуальне завдання особисто для кожного дипломника.

Керівник спільно із студентом встановлює дні проведення консультацій на весь термін дипломного проектування, що надає можливість студенту працювати згідно з календарним графіком.

Керівник зобов'язаний рекомендувати студенту основну літературу, додаткові інформаційні матеріали, типові проекти та інші необхідні інформаційні та довідкові джерела згідно з темою роботи.

Керівник контролює виконання дипломної роботи згідно із встановленими термінами, якість і глибину впроваджених розробок, їх відповідність затвердженій темі і здійснює підготовку дипломника до офіційного захисту.

По закінченні розробки дипломної роботи, після попереднього захисту, керівник у письмовому вигляді складає відгук про роботу студента в процесі дипломного проектування. Відгук містить: характеристику безпосередньої участі студента в виконанні дипломної роботи, аналіз якості та повноти проведених проектних та інженерних рішень, якість проведеної науково-дослідницької роботи, ступінь підготовки дипломника до самостійної роботи. Керівник повинен оцінити якість поданої роботи за п'ятибальною системою та рекомендувати (або ні) присвоєння дипломнику кваліфікації спеціаліста або магістра.

По закінченні роботи над дипломною або магістерською роботою керівник підписує пояснювальну записку і кожний лист графічного матеріалу, затверджуючи таким чином готовність роботи до захисту. Роботи, не підписані керівником, на захист не допускаються.

 

6. ОБОВ’ЯЗКИ КОНСУЛЬТАНТІВ ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ

У разі необхідності консультування по окремих розділах (наприклад, розділ охорони праці), призначаються консультанти. Консультант видає завдання для розробки конкретного розділу, проводить консультації, перевіряє отримані результати. Відповідно до термінів виконання розділів дипломної роботи у календарному плані завдання консультантом робиться відмітка про виконання. Після завершення розробки підписує титульний лист.

 

7. ОБОВ’ЯЗКИ РЕЦЕНЗЕНТІВ ДИПЛОМНОГО ПРОЕКТУВАННЯ

Кафедрою призначаються рецензенти дипломного проектування. Рецензент аналізує опрацьований матеріал у повному обсязі, встановлює актуальність дипломної роботи, аналізує глибину проведених досліджень, повноту розкриття авторами заданої теми з урахуванням поставлених завданням задач, доцільність та обґрунтованість прийнятих рішень, визначає переваги і недоліки дипломної роботи та готовність студента до самостійної роботи за даним фахом.

Рецензент у письмовому вигляді,за встановленою формою (додаток 4), складає рецензію на дипломну роботу, в якій оцінює якість її виконання за п'ятибальною шкалою та висловлює свої пропозиції щодо присвоєння авторам відповідної кваліфікації. Негативна рецензія не є підставою для відхилення роботи від захисту.

Рецензія подається за особистим підписом рецензента, зазначенням його посади і місця роботи, наукового ступеню, звання і засвідчується у встановленому порядку.

 


Читайте також:

  1. I. Аналіз контрольної роботи.
  2. I. ОСНОВНІ ЕТАПИ ВИКОНАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ
  3. I. При підготовці до переговорів визначите склад делегації і її керівника.
  4. II. Вимоги безпеки перед початком роботи
  5. II. Вимоги безпеки праці перед початком роботи
  6. II. СТРУКТУРА ТА ОБСЯГ КУРСОВОЇ РОБОТИ
  7. II.ТЕОРЕТИЧНІ ПИТАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ
  8. III ОФОРМЛЕННЯ І ЗАХИСТ РОБОТИ
  9. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  10. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  11. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  12. III. ПИТАННЯ ДО ВИКОНАННЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ




Переглядів: 585

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
ПРОЕКТУВАННЯ | ОБОВ’ЯЗКИ СТУДЕНТА-ДИПЛОМНИКА

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.009 сек.