МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах
РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ" ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів
Контакти
Тлумачний словник Авто Автоматизація Архітектура Астрономія Аудит Біологія Будівництво Бухгалтерія Винахідництво Виробництво Військова справа Генетика Географія Геологія Господарство Держава Дім Екологія Економетрика Економіка Електроніка Журналістика та ЗМІ Зв'язок Іноземні мови Інформатика Історія Комп'ютери Креслення Кулінарія Культура Лексикологія Література Логіка Маркетинг Математика Машинобудування Медицина Менеджмент Метали і Зварювання Механіка Мистецтво Музика Населення Освіта Охорона безпеки життя Охорона Праці Педагогіка Політика Право Програмування Промисловість Психологія Радіо Регилия Соціологія Спорт Стандартизація Технології Торгівля Туризм Фізика Фізіологія Філософія Фінанси Хімія Юриспунденкция |
|
|||||||
ВИМОГИ ДО СТРУКТУРИ ДИПЛОМНОЇ РОБОТИВ дипломній роботі повинні бути детально і ґрунтовно розроблені питання, які досконало і всебічно розкривають тему роботи згідно із завданням. Дипломна робота виконується на основі глибокого вивчення законодавчого та нормативно-методичного забезпечення, наукових та технічних досягнень в галузі управління земельними ресурсами, землеустрою, кадастрової діяльності. В дипломній роботі, на основі завдання, мають бути подані характеристика та аналіз об'єкта дослідження, визначені мета та задачі, висвітлені використані науково-методичні підходи до вирішення завдань роботи, вказані особливості застосування інформаційних та ГІС-технологій, проведені відповідні розрахунки, наведені висновки та пропозиції. Дипломна робота складається з пояснювальної записки та графічного матеріалу (креслень). Пояснювальна записка повинна мати наступну структуру: 1). обкладинка; 2). титульний аркуш (додаток 2); 3). завдання на дипломну роботу (додаток 3); 4). список виконавців з розподілом розділів, які вони виконують, у разі комплексної роботи (додаток 4); 5). зміст; 6). вступ; 7). основна частина; 8). обов’язкові розділи; 9). загальні висновки; 10). перелік умовних позначень (за необхідністю); 11). перелік використаної літератури; 12). додатки (за необхідністю). Незалежно від теми, до складу дипломної роботи крім основних розділів обов'язково входять наступні обов’язкові розділи: - законодавче та нормативно-методичне забезпечення проблеми, якій присвячена дипломна робота; - застосування інформаційних та ГІС-технологій при рішенні зазначених в роботі питань; - охорона праці. Пояснювальна записка складається державною мовою і повинна мати загальний обсяг 60-80 аркушів формату А4 (з розрахунку на 1 дипломника). Обсяг креслень становить в середньому 8-10 аркушів (для одного дипломника).
Зміст Зміст містить найменування та номери початкових сторінок усіх розділів, підрозділів, пунктів і підпунктів (якщо вони мають заголовок), загальних висновків, переліку використаної літератури, додатків. За наявності додатків (додатку) наводиться лише їх назва (без вказування початкової сторінки).
Вступ Розкриває сутність, стан та актуальність проектних розробок або досліджуваної проблеми. Визначаються цілі та завдання, підстави і вихідні дані для розробки теми, обґрунтування необхідності проведення дослідження. Обсяг вступу становить 3-5 сторінок. У вступі загалом доцільно висвітлити: - актуальність теми; - мету і задачі робіт; - вихідні данні для проектування; - основні характеристики об’єкту; - використані методи і/чи методики досліджень. У разі виконання магістерської роботи, необхідно додатково висвітлити мету та задачі дослідження, об'єкт дослідження, предмет дослідження, наукову новизну одержаних результатів, їх практичне значення. Додатково, за наявності, у вступі відображають зв'язок робіт з науковими програмами, планами, темами і т. ін. При висвітленні актуальності теми необхідно навести стислий виклад стану загальної проблеми, до якої входить тема, що досліджується, головні невирішені питання у цій проблемі, доцільність розробки теми. Перелік умовних позначень, символів, одиниць, скорочень і термінів, як структурний елемент вступної частини дипломної роботи, наводять лише за необхідності, у випадку багаторазового вживання (з повторенням більше трьох разів у роботі) мало поширених чи нових термінів, скорочень, умовних позначень тощо. Незалежно від наявності чи відсутності у роботах переліку зазначених умовних позначень, скорочень і т. ін. за першої появи цих елементів у тексті слід подавати їх розшифровку у дужках.
Читайте також:
|
||||||||
|