Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Актуальність теми

ГРЛ в Україні складає 0.5 на 1000 дитячого населення, хронічні ревматичні ураження серця - 0,9 на 1000 дітей (2006 р.). При цьому захворюваність у дітей в 2 рази, а у підлітків в 4 рази вище, ніж у дорослих.

У розвинених країнах захворюваність ГРЛ у дітей близько 0.3-0.8 на 1000. Примітним є і той факт, що вперше в світі в 1932 році в колишньому СРСР був створений Всесоюзний Ревматичний Комітет де була створена своя дитяча секція, що поклало початок дитячій ревматологічній службі. Таким чином, не будучи масовим захворюванням, ГРЛ представляє серйозну проблему в дитячій кардіоревматології в зв'язку з нерідким формуванням набутих вад серця, розвитком тимчасової і стійкої непрацездатності, що призводить до інвалідизації з дитинства.

Зокрема, в структурі захворювань серцево-судинної системи як серед дорослого, так і дитячого населення відмічається збільшення питомої ваги кардіоміопатії, в генезі якої вирішальне значення мають різноманітні мутації генів серцевого тропоніну-Т і тропоміозину. Поширення кардіоміопатії серед дорослих досягає 40-60 випадків на 100 тис. населення на рік, а кількість випадків які було діагностовано становить 7,78 на 100 тис. населення на рік. У дитячому віці це захворювання виявляється рідше, але його поширення поступово зростає і становить 10 випадків на 100 тис. населення на рік . Незважаючи на досягнення сучасної медицини в розробці методик лікування кардіоміопатії, смертність при даному захворюванні залишається високою Перебіг кардіоміопатії у дітей характеризується скудністю субєктивної симптоматики і не різко вираженими об’єктивними проявами захворювання. При цьому відсутні чіткі критерії діагностики даної групи захворювань, що часто призводить до неправильної та несвоєчасної діагностики, пізнього лікування, розвитку хронічної серцевої недостатності й зниження якості життя не тільки хворого, а й членів його сім’ї, ранньої інвалідизації хворого.

3. Кінцеві цілі :

1. Визначати етіологію та патогенез кардитів, кардіоміопатій, гострої ревматичної лихоманки, порушень ритму серця та провідності у дітей.

2. Класифікувати і аналізувати типову клінічну картину кардитів, кардіоміопатій, гострої ревматичної лихоманки, порушень ритму серця та провідності у дітей.

3. Складати план обстеження та аналізувати дані лабораторних та інструментальних обстежень при типовому перебігу кардитів, кардіоміопатіях, гострій ревматичній лихоманці, порушеннях ритму серця та провідності у дітей.

4. Демонструвати володіння принципами лікування, реабілітації кардитів, кардіоміопатій, гострій ревматичній лихоманці, ЮРА, порушеннях ритму серця та провідності у дітей.

5.Ставити попередній діагноз при гострій ревматичній лихоманці, кардитах, кардіоміопатіях, порушеннях ритму серця та провідності у дітей.

6. Здійснювати прогноз при кардиті, кардіоміопатіях, гострій ревматичній лихоманці, порушеннях ритму серця та провідності у дітей.

7. Демонструвати володіння морально-деонтологічними принципами медичного фахівця та принципами фахової субординації в кардіоревматології дитячого віку.

 


Читайте також:

  1. Актуальність безпеки життєдіяльності. Сталий розвиток людини
  2. Актуальність безпеки життєдіяльності. Сталий розвиток людини
  3. Актуальність безпеки життєдіяльності. Сталий розвиток людини
  4. Актуальність дослідження
  5. Актуальність і завдання курсу безпека життєдіяльності. 1.1. Проблема безпеки людини в сучасних умовах.
  6. Актуальність курсу історіософії історії України
  7. Актуальність курсу «Історіософія історії України».
  8. Актуальність проблеми професійної етики соціальної роботи
  9. Актуальність проблеми.
  10. Актуальність проекту
  11. Актуальність проекту
  12. Актуальність проекту




Переглядів: 529

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Особливості обстеження хворих з ВВС | Мета практичного заняття

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.012 сек.