Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Звичні вивихи плеча

Причинами виникнення звичного вивиху плеча є, в основному, вади, що були допущені при вправленні та на протязі лікування, особливо сприяють цьому супутні пошкодження: відрив великого горбика, внаслідок чого наступає недостатність під-, надостного і малого грудного м'язів, крайові переломи суглобової ямки зі зміщенням відламків або розриви суглобової губи, відсутність іммобілізації при першій травмі.

Лікування оперативне. Запропоновано багато засобів - від простого ушивання капсули до складних внутрiшньосуглобових пластичних операцій. Всі вони базуються на зміцненні передньонижнього відділу капсули і відновленні м'язового синергiзму. Найкращими методиками, що дають меньш 50% рецидивів, вважаються методики Бойчева, Андрєєва, Фрiдланда, Вайнштейна, Дроботуна, Путтi-Плятта, Банкарта. Використовують також артроскопічні малоінвазивні втручання.

Вивихи передпліччя

Механізм травми непрямий - падіння на лікоть при його надмірному згинанні. Класифікація вивихів кісток передпліччя:

1) вивих обох кісток передпліччя: а) задній; б) медіальний; в) латеральний; г) передній; д) дивергуючий вивих; 2) ізольований вивих променевої кістки; 3) ізольований вивих ліктьової кістки.

Вивихи передпліччя трапляються досить рідко. Частіше має місце задній вивих передпліччя (до 90%), який часто поєднується зі зміщенням передпліччя дозовні. Друге місце по частоті займає вивих головки променевої кістки допереду. Вивихи передпліччя нерідко поєднуються з переломами ліктьового або вінцевого відростків, надвиростків плеча і головки променевої кістки. Особливість пошкодження ліктьового суглоба полягає ще і в тому, що пошкодження його капсули і плечевого м'яза, який прикріплений до вінцевого відростку, супроводжуються утворенням параартикулярних осифікатів.


Читайте також:

 1. Будьте обережними, коли виходите на вулицю. Пам'ятайте, що у ожеледицю найчастіше трапляються струси, переломи, вивихи, розтяги та розриви.
 2. Вивихи акроміального кінця ключиці
 3. Вивихи гомілки
 4. Вивихи грудинного кінця ключиці
 5. Вивихи плеча
 6. Вивихи плюсневих кісток у суглобі Лiсфранка
 7. Вивихи стегна
 8. Вивихи стопи
 9. Вивихи.
 10. Вивихи. Переломи. Класифікація
 11. Масаж плеча
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Вивихи плеча | Задній вивих передпліччя

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.