Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Вимоги до оформлення курсової роботи

Курсова робота виконується на стандартному папері формату А4 (210х297) у відповідності до діючих стандартів (ДСТУ 3.008-95). Склад курсової роботи повинен мати ряд обов’язко-вих розділів та складових частин, а саме:

1. Титульний лист з необхідними підписами.

2. Бланк завдання на курсову роботу, підписаний керівником.

3. Зміст.

4. Вступ.

5. Основна частина курсової роботи.

6. Висновки по роботі.

7. Список літератури, яка була використана студентом.

8. Додатки.

Титульний лист виконується на аркуші формату А4 відповідно до вимог ДСТУ 3.008-95 та коректив, внесених кафедрою (додаток Б).

Бланк завдання видається студенту керівником курсової роботи та заповнюється згідно з встановленим зразком (додаток В).

Текст курсової роботи повинен бути чітким та не допускати різних тлумачень. Терміни повинні відповідати діючим стандартам, а при їх відсутності слід використовувати терміни, загальноприйняті в науково-технічній та економічній літературі.

Усі формули, що входять до курсової роботи, повинні мати наскрізну нумерацію в межах розділу. Номер формули розташовують з правої сторони на рівні формули в круглих дужках. Умовні позначення в формулах слід обов’язково розшифровувати.

Ілюстрації (графіки, діаграми, схеми) розміщують по тексту одразу ж після згадування. Всі ілюстрації називають рисунками, які мають порядкові номери, що проставляються після слова "рис.". Рисунок підписується, на відміну від таблиці, знизу, де після слова "Рис." пишеться його порядковий номер арабськими цифрами і назва.

Номер ілюстрацій повинен складатися з номера розділу і порядкового номера ілюстрацій, між якими ставиться крапка, наприклад, Рис. 1.2. (другий рисунок першого розділу). Під ілюстрацією послідовно розміщують її номер, назву і пояснювальні підписи.

Таблиці нумерують послідовно (за винятком таблиць, поданих у додатках) у межах розділу. В правому верхньому куті над відповідним заголовком таблиці розміщують напис "Таблиця" із зазначенням її номера. Номер таблиці повинен складатися з номера розділу і таблиці, наприклад: Таблиця 1.2 (друга таблиця першого розділу).

Заголовки таблиць повинні відповідати їх змісту, бути короткими, чіткими. В заголовках можна вказувати також рік, одиниці виміру, джерело інформації та ін. Розміщення на одній сторінці двох і більше таблиць, не розділених текстом, не допускається.

Таблиці в тексті розміщуються після посилання на них, яке складається із скороченого слова Табл. і номера таблиці. Наприклад, Табл. 1.3 означає, що далі у тексті має бути таблиця 1.3. Таблиця повинна розміщуватись на одній сторінці.

Додатки оформлюються як продовження курсової роботи. В тексті курсової роботи на всі додатки повинні бути зроблені посилання. Кожен додаток починається з нової сторінки. Слово “ДОДАТОК” записують у вигляді заголовка посередині рядка. Додатки позначають літерами української абетки. Наприклад: ДОДАТОК А, ДОДАТОК Б.

Літературні джерела записують в порядку появи посилань на них в тексті пояснювальної записки. Посилання на літературне джерело наводиться в квадратних дужках: [ ]. Наприклад [3, с.14-16].

Текст курсового проекту має бути розміщений з урахуванням таких вимог:

­ текст розміщують, додержуючись таких розмірів полів:, лівий – 30 мм, верхній нижній – 20 мм, правий – 10 мм;

­ абзаци в тексті починають відступом, що дорівнює 15-17 мм;

­ при комп’ютерному наборі розмір шрифту складає 14 кегль, Times New Roman Cyr з розрахунку 30-35 рядків тексту на сторінку;

­ заголовки структурних частин курсового проекту "ЗМІСТ", "ВСТУП", "РОЗДІЛ", "ВИСНОВКИ", "СПИСОК ВИКОРИС­ТАНИХ ДЖЕРЕЛ", "ДОДАТКИ" друкують великими літерами симетрично до тексту;

­ заголовки підрозділів друкують маленькими літерами (крім першої -великої) з абзацного відступу. Крапку в кінці заголовка не ставлять;

­ відстань між заголовком та текстом повинна дорівнювати трьом-чотирьом інтервалам (12,6-16,8 мм);

­ кожний розділ потрібно починати з нової сторінки;

­ всі сторінки курсового проекту повинні бути послідовно пронумеровані. Номери сторінок не проставляють (але рахують) на титульному аркуші, змісті і першій сторінці вступу. Номер проставляється в правому верхньому кутку аркуша і позначається арабською цифрою;

­ порядкова нумерація розділів розпочинається після вступу. Для нумерації використовуються лише арабські цифри;

­ номер розділу ставлять після слова "РОЗДІЛ", після номера розділу крапку не ставлять, потім з нового рядка друкують назву розділу;

­ підрозділи нумерують у межах кожного розділу. Номер підрозділу складається з номера розділу і порядкового номера підрозділу, між якими ставлять крапку. В кінці номера підрозділу повинна стояти крапка, наприклад, 2.3. (третій підрозділ другого розділу). Потім у тому ж рядку розміщують заголовок підрозділу. Після закінчення підрозділу можна розпочинати наступний підрозділ;

­ переносити частину назви розділів та підрозділів не допускається. Крапка в кінці заголовка не ставиться. Нове речення, яке не пов'язане по змісту з попереднім, пишеться з абзацу.

 

 

Рекомендована навчальна література


Читайте також:

  1. I. Аналіз контрольної роботи.
  2. I. ОСНОВНІ ЕТАПИ ВИКОНАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ
  3. II. Вимоги безпеки перед початком роботи
  4. II. Вимоги безпеки під час проведення практичних занять у кабінеті (лабораторії) біології загальноосвітнього навчального закладу
  5. II. Вимоги безпеки праці перед початком роботи
  6. II. Вимоги до складання паспорта бюджетної програми
  7. II. Загальні вимоги до розробки екскурсії
  8. II. СТРУКТУРА ТА ОБСЯГ КУРСОВОЇ РОБОТИ
  9. II.ТЕОРЕТИЧНІ ПИТАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ
  10. III ОФОРМЛЕННЯ І ЗАХИСТ РОБОТИ
  11. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  12. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи




Переглядів: 371

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Зміст, структура та обсяги курсової роботи | Допоміжна

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.