Усі текстові документи (за винятком завдання) повинні мати рамки основні написи, розміщені знизу формату А4, або справа у нижньому куті формату АЗ.
Зміст, розміщення та розміри граф основних написів, додаткових граф до них, а також розміри рамок у текстових документах повинні відповідати формам, наведеним у додатку.
Для першого аркуша (зміст) записки основний напис форма 2 (див. додатки 14, 15), а на інших сторінках змісту і пояснювальної записки основний напис форма 2а.
У графі 3 – літеру не присвоюють, а тому вона не заповнюється.
У графі 6 – розрізняльний індекс навчального закладу.
У графах основного напису за формою 66 вказують;
у графі 1 – позначення документа (шифр):
у графі 2 – порядковий номер аркуша.
Побудова та викладення тексту
Текст пояснювальної записки поділяється на розділи.
Розділи повинні мати порядкові номери, позначені арабськими цифрами і записані з абзацу без крапки. Структурні елементи «Зміст», «Вступ», «Висновки», «Перелік посилань» не нумеруються, а їх назви є заголовками структурних елементів.
Підрозділи повинні мати нумерацію в межах кожного розділу. Номер підрозділу складається з номера розділу і підрозділу, роз'єднаних крапкою. У кінці номера підрозділу крапку не ставлять.
Розділи і підрозділи виконують без крапки в кінці, без переносу слів.
Спереду назви розділу ставиться порядковий номер розділу (арабське число) після числа крапки не ставлять.
Відстань між заголовком і попереднім чи подальшим текстом має бути:
за машинного способу – не менше ніж 2 рядки
за машинописного способу – не менше ніж 3 інтервали;
Не допускається розміщувати назву розділу, підрозділу, пункту й підпункту в нижній частині сторінки, якщо після неї розміщено тільки один рядок тексту.