Щоб відобразити будь-який рівень структури, треба клацнути на відповідному символі структури. Ці символи уявляють собою кнопки з номерами (1, 2 і т.д.) та кнопки із знаками “+” або “-”.
Якщо клацнути на кнопці <1>, то структура буде максимально стиснута і буде відображуватись тільки її перший рівень. Якщо клацнути на кнопці <2>, то структура розшириться і до неї додасться ще один (другий) рівень і т. д. Число пронумерованих кнопок відповідає кількості рівнів структури. Якщо клацнути на кнопці з певним номером, то будуть відображені деталі для цього конкретного рівня, а також деталі всіх більш низьких рівнів. Щоб відобразити всі рівні, треба клацнути на кнопці з максимальним номером.
Можна також розширити або стиснути деяку частину робочої таблиці, клацнувши на відповідній кнопці “+”або “-”.
Символи структури займають місце на екрані і, якщо треба максимально використовувати простір екрана, можна тимчасово сховати ці символи, не вилучаючи структуру. Існує два способи це зробити:
Якщо структура більше не потрібна, її можна вилучити. Для цього залучається команда “ДаніðГрупа і структураðВилучити структуру”(Data ð Group and Outline ð Clear Outline). Структура повністю розгорнеться (з’являться всі сховані рядки та стовпчики), а символи структури зникнуть.
Зв’язування та консолідація робочих листків
Зв’язування(linking) — це використання посилань на комірки зовнішніх робочих книг з метою отримання даних для поточного робочого листка. Консолідація(consolidation) — це комбінування або накопичення інформації з двох або більше робочих листків, які можуть знаходитись в кількох робочих книгах.