Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Тема: Правильні пристрої решітки

Самостійна робота № 39

Тема: Фарбування ПКА пароежекторним розпиленням

Самостійна робота №36

Технологічна схема приготування суспензіїі розчинів барвників:1, 9 — насоси; 2 — бак-диспергатор; 3 —насос високого тиску; 4 — камера гидродинамічного диспергатора; 5 — фільтр; 6—воздушник; 7 — отстойники; 8 — зборник.

Приготовлена ​​суспензія через фільтр 5 перекачується безпосередньо в збірник 8, 9 звідки насосами подається в дозатори для добавки капролактама перед поліамідуванням. У де-яких випадках, коли диспергування пігментів відбувається недостатньо задовільно, суспензію відстоюють 48 год у відстійниках 7, після чого передають до збірки 8.

Фарбування крихти здійснюється після екстракції з неї водою низьколекулярних сполук.Фарбування можна проводити безпосередньо в екстракторі періодичної дії або в іншій ємкості, забезпеченою мішалкою.

Для фарбування крихти використовуються водні розчини і суспензії барвників у присутності речовин (фарбувальні ванни). З цією метою застосовують вітчизняні барвники - капрозолі, а також барвники, відомі під загальною назвою нейлозолі (фірми Сандос) і нейлошпіни (фірми Циба), що мають короткочасну термостійкість. В якості допоміжних речовин додають оцтову кислоту (до рН = 4-5), бензиловий спирт та ін.

Для отримання найбільш широкої гами забарвлень крихту поликапроаміда забарвлюють сумішами різнокольорових барвників («сумісне фарбування»). Наприклад, для фарбування в коричневий колірзмішуютькапрозоль яскраво-жовтий і нейлошпін фіолетовий.

Спочатку готують водні маткові склади барвників, розчин в «баках з мішалками при 30-40 °С.

Співвідношення маси крихти і фарбувальної ванни складає приблизно 1: 2 або 1: 3. Фарбування проводиться протягом 2-4 годин при температурі до 100 °С і безперервному перемішуванні. Фарбування припиняють, коли розчин стає майже безбарвним. По закінченні фарбування фарбувальний розчин зливають, а покрашенукрихту двічі промивають теплою водою (температура 30-40 ° С) і направляють для сушіння.

При зазначеному способі фарбування в крихту вводиться до 1% барвника в залежності від бажаної інтенсивності забарвлення.

Зазвичай крихта не має однакової глибини забарвлення кожної гранули: найбільш інтенсивне забарвлення на поверхні крихти, всередині вона слабша.

 

Схема плавильно-формувального пристрою з підавлюючим шнеком:

1 - електродвигун, 2 - електромагнітна муфта; 3 - планетарний редуктор: 4 - патрубок для крошки: 5- корпус; 6 –піддавлюючий шнек; 7 - плавильна решітка; 8, 17 - термометри; 9 - канал; 10 - кран; 11 - дозуючий насос; 12, 16 - теплоізоляція; 13 - фільєрний комплект; 14, 15, 18, 19 - електронагрівачі. Шнек 6 наводиться в обертання від електродвигуначерез електромагнітну муфту ковзання 2 і планетарний редуктор 3. Гранули полімеру по патрубку 4 надходять в надшнековий простір корпусу 5, захоплюються шнеком 6 і подаються до обігріваючої плавильної решітки 7, де утворюється розплав, що протікає через канал 9 до дозуючого насоса 11.

Недостатком цього пристрою (як і всіх плавильних решітках) є те, що не забезпечується рівність шляхів руху розплаву полімеру від периферії плавильної решітки до її центральної частини, що негативно впливає на рівномірність властивостейкапроаміду, що надходить на формування нитки.

Однак такі пристрої забезпечують порівняно невелику тривалість перебування поликапроаміду в розплавленому стані, тому середні значення відносної в'язкості поликапроамідупісля розплавлення мало відрізняються від вихідних, а зміст низькомолекулярних сполук може бути обмежене в межах 1,7-2,0%. За способом установки екструдери підрозділяються на горизонтальні і вертикальні, які в основному відрізняються конструкцією приводу і вузлом завантаження.

Рис. 37. Схема пристрою однечерв'ячні екструдера:

1 - редуктор приводу; 2 - наполегливі підшипники; 3 - завантажувальний отвір; 4 - корпус; 5 - електронагрівачі; 6 - гільза; 7 - черв'як; 8 - датчик температури; 9 - приєднанаголовка; 10 - датчики тиску; 11- станина.

Екструдер складається з черв'яка 7, обертового усередині циліндричного корпусу 4. Як правило, всередину корпусу запресовується гільза 6 з азотованого і термообработаною поверхнею. Обігрів корпусу здійснюється нагрівачами 5, згрупованими в кілька (найчастіше три або чотири) теплові зони.Корпус устанавлюється на станині 11. Осьове зусилля сприймається блоком упорних підшипників 2. Привід черв'яказдійснюється від регулюючого електродвигуна через шестерний редуктор 1. Гранули поликапроамида з бункера через завантажувальний отвір 3 поступають в черв'як. Переміщення полімеру від завантажувальної зони до виходу відбувається по спіральному жолобу обертового черв'яка відносно нерухомої поверхні циліндра. Черв'як - основний робочий орган екструдера. При його допомозі тверді гранули забираються від завантажувального отвору, розплавляють і розплав подається на формування ниток.

 


Читайте також:

  1. Cпрямляючі пристрої
  2. Акумуляторні батареї та зарядні пристрої.
  3. Багатокаскадні передавальні пристрої - 30 хв.
  4. Банківська система: сутність, принципи побудови та функції. особливості побудови банківської системи в Україн
  5. Банківська система: сутність, принципи побудови та функції. Особливості побудови банківської системи в Україні.
  6. Банківська система: сутність, принципи побудови та функції. Особливості побудови банківської системи в Україні.
  7. Бензинові моторні пилки та звалювальні пристрої
  8. Вантажні пристрої
  9. Вентиляційні пристрої в підземних виробках
  10. Вибір мікропроцесорного комплекту для проектування обчислювальних пристроїв і систем
  11. Вибір, розміщення, режими роботи компенсуючих пристроїв.
  12. Види передавальних пристроїв РЛС РТВ та їх параметри




Переглядів: 772

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Тема: Барвники для ПКА | З якою густиною молоко, згідно з ДСТУ 3662-97, не підлягає прийманню?

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.01 сек.