Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Генеральний план населеного

Схема планування території на місцевому рівні

Державні санітарні правила планування й забудови населених пунктів,затверджені наказом Мінздраву від 19 червня 1996 року, установлюють, що планування й забудова населеного пункту повинна відповідати його народногосподарському профілю й ролі в системі розселення. Санітарні правила в п.3.1.розрізняють наступні профілі населених пунктів: місто-центр, адміністративний, науковий, транспортний, промисловий, сільськогосподарський, курортний, культурно-історичний.

Санітарна охорона середовища населених пунктів являє собою встановлену законодавством систему мер, спрямованих на забезпечення санітарного й епідемічного благополуччя населення. Ці міри, як вказується в ст.1 Закону «Про забезпечення санітарного й епідемічного благополуччя населення» від 24 лютого 1994 року, спрямовані на створення безпечних для здоров'я умов побуту, праці, навчання, відпочинку й інших сфер життя й діяльності людини, запобігання виникнення й поширення інфекційних хвороб.

 

Промисловість, енергетика й транспорт є основними забруднювачами навколишнього природного середовища.

Для підприємств, що здійснюють викиди й скидання забруднюючих речовин, установлюються гранично припустимі концентрації забруднюючих речовин, а для підприємств, виробництво яких фізично впливає на навколишнє природне середовище, передбачені припустимі рівні впливу. Установлення лімітів викидів і скидань забруднюючих речовин у навколишнє природне середовище є формою регламентації екологічного режиму підприємства.

Еколого-правовий статус об'єктів промисловості, енергетики й транспорту, у відповідності зі ст. 24 Закону «Про охорону навколишнього природного середовища»,відображається в ступені їхньої екологічної небезпеки й закріплюється в екологічному паспорті й паспорті місць видалення відходів. Вимоги по їхній паспортизації визначені в Інструкції про утримання й складання паспорта місць видалення відходів,затверджені наказом Мінекобезпеки № 12 від 14 січня 1999 року.

Екологічна паспортизація підприємств є важливою формою державного регулювання якості навколишнього природного середовища від промислового впливу. Екологічний паспорт промислового підприємства є нормативно-технічним документом, Він включає дані про використання підприємством природних ресурсів і впливі виробництва на навколишнє природне середовище. Екологічний паспорт відповідно до державного стандарту, містить відомості про застосовуваний підприємством технологій, кількісних і якісних характеристиках використовуваних ресурсів, інформацію про випускається продукции, що, дані про викиди, скидання й відходи.

 


Читайте також:

  1. Будівельний генеральний план на стадії виконання окремих видів будівельно-монтажних робіт.
  2. В.Винниченко – голова і генеральний секретар з внутрішніх
  3. Генеральний директор МОП
  4. Генеральний план м. Києва на період до 2020 року
  5. Генеральний план підприємства
  6. Генеральний уряд
  7. Генеральний уряд
  8. Генеральний штаб Збройних сил України
  9. Й Український військовий з'їзд (травень 1917 р.), який теж став на автономістські позиції, обрав Військовий Генеральний комітет на чолі з С. Петлюрою.
  10. Коефіцієнти, що характеризують народногосподарське значення населеного пункту
  11. Назва населеного пункту




Переглядів: 817

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
До теми 9: Правова охорона навколишнього природного середовища в містах і інших населених пунктах, у промисловості, енергетиці, на транспорті й у сільському господарстві. | Правові кошти охорони навколишнього природного середовища в енергетиці.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.009 сек.