Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Пусконалагоджувальні роботи

Пусконалагоджувальні роботи, що супроводжують електромонтажні роботи, являють собою комплекс робіт, до якого надходять перевірка, настройка і випробування електрообладнання з метою забезпечення його проектних параметрів і режимів.

Пусконалагоджувальні роботи здійснюються в чотири етапи.

На першому (підготовчому) етапі підрядник:

- розробляє (на підставі проектної і експлуатаційної документації підприємств-виробників) робочу програму пусконалагоджувальних робіт, яка включає заходи з охорони праці;

- передає замовнику зауваження по проекту, виявлені в процесі розробки робочої програми;

- готує парк вимірювальної апаратури, випробувального обладнання і пристосувань.

На цьому етапі робіт замовник:

- видає підряднику уставки релейного захисту, блокувань і автоматики, що узгоджені з енергосистемою;

- подає напругу на робочі місця налагоджувального персоналу від тимчасових або постійних мереж електропостачання;

- назначає представників по прийомці пусконалагоджувальних робіт і узгоджує з підрядником терміни виконання робіт, що враховані в загальному графіку будівництва.

На другому етапі виконуються налагоджувальні роботи на панелях управління, захисту і автоматики, які стоять окремо а також налагоджувальні роботи, суміщені з електромонтажними роботами. Початок пусконалагоджувальних робіт визначається ступенем готовності будівельно-монтажних робіт:

- в електротехнічних приміщеннях повинні бути закінчені всі будівельні роботи, включаючи і обробні, закрити всі прорізи, колодязі і кабельні канали, виконано освітлення, опалення і вентиляція, закінчена установка електрообладнання і виконано його заземлення.

На цьому етапі генеральний підрядник забезпечує тимчасове електропостачання і тимчасовий зв’язок в зоні виконання робіт.

Замовник забезпечує:

- узгодження з проектною організацією питань по зауваженням, що виявлені в процесі вивчення проекту;

- авторський нагляд з боку проектних організацій;

- заміну відбракованого і поставку недостатнього електрообладнання, усунення дефектів електрообладнання і монтажу, що виявлені в процесі виконання пусконалагоджувальних робіт т;

- повірку і ремонт електровимірювальних приладів.

По закінченні другого етапу пусконалагоджувальних робіт и до початку індивідуальних випробувань підрядник вносить зміни в принципові електричні схеми об’єктів електропостачання, які вмикаються під напругу.

На третьому етапі пусконалагоджувальних робіт виконуються індивідуальні випробування електрообладнання, перевірка і випробування систем охолодження і РПН трансформаторів, пристроїв захисту, автоматики і управління обладнанням, особливо з новими реле фірм Сименс і АББ. Початком даного етапу вважається введення експлуатаційного режиму на даній електроустановці, після чого пусконалагоджувальні роботи повинні відноситися до робіт в діючих електроустановках і виконуються з оформленням наряду-допуску і дотриманням технічних і організаційних мір безпеки.

На цьому етапі виконуються індивідуальні випробування обладнання, настройка параметрів, уставок захисту і характеристик обладнання, випробування схем управлення, захисту і сигналізації, а також випробування електрообладнання на холостому ходу.

Обслуговування електрообладнання на цьому етапі здійснюється замовником, який забезпечує розстановку експлуатаційного персоналу, зборку і розбирання електричних схем, а також здійснює технічний нагляд за станом електрообладнання.

Після закінчення індивідуальних випробувань електрообладнання вважається прийнятим в експлуатацію. При цьому підрядник передає замовнику протоколи випробувань електрообладнання підвищеною напругою, перевірки пристроїв заземлення і занулення, а також виконавчі і принципові електричні схеми, необхідні для експлуатації електрообладнання. Всі інші протоколи наладки електрообладнання передаються замовнику в термін до чотирьох місяців після прийомки об’єкту в експлуатацію.

Закінчення пусконалагоджувальних робіт на третьому етапі оформлюється актом технічної готовності електрообладнання для комплексного випробування.

На четвертому етапі пусконалагоджувальних робіт виконується комплексне випробування електрообладнання по затвердженим програмам. На цьому етапі виконуються пусконалагоджувальні роботи по настройці взаємодії систем електрооб- ладнання в різних режимах. До складу вказаних робіт входять:

- забезпечення взаємних зв’язків, регулювання і настройка характеристик і параметрів окремих пристроїв і функціональних груп електроустановки з метою забезпечення на їй заданих режимів роботи;

- випробування електроустановки по повній схемі на холостому ходу і під наванта- женням у всіх режимах роботи для підготовки до комплексного випробування технологічного обладнання.

Пусконалагоджувальні роботи на четвертому етапі вважаються закінченими після отримання на електрообладнанні передбачених проектом параметрів і режимів, які забезпечують стійкий технологічний процес. Для силових трансформаторів - це 72 години роботи під навантаженням, для повітряних і кабельних ліній електропередачі - 24 години роботи під навантаженням.


Читайте також:

  1. II. Вимоги безпеки перед початком роботи
  2. II. Вимоги безпеки праці перед початком роботи
  3. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  4. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  5. Internet. - це мережа з комутацією пакетів, і її можна порівняти з організацією роботи звичайної пошти.
  6. IV. Вимоги безпеки під час роботи на навчально-дослідній ділянці
  7. VII. Прибирання робочих місць учнями (по завершенню роботи) і приміщення майстерні черговими.
  8. Аконність залишення засуджених у слідчому ізоляторі для роботи з господарського обслуговування.
  9. Актуальність проблеми професійної етики соціальної роботи
  10. Алгоритм роботи прозорого моста
  11. Аналіз відносних показників прибутковості (рентабельності) роботи банку
  12. Аналіз предметної сфери соціальної роботи




Переглядів: 4750

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Індустріалізація і механізація електромонтажних робіт | Прийомка об’єкту в експлуатацію

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.