Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Індустріалізація і механізація електромонтажних робіт

З метою скорочення термінів вводу об’єктів в експлуатацію і підвищення якості виконання електромонтажних робіт намагаються досягнути максимальної індустріалізації і механізації цих робіт, а також до притягнення для монтажу електрообладнання

висококваліфікованого персоналу підприємств-виробників.

Під індустріалізацією розуміється попереднє комплектування і зборка електро- обладнання з метою підвищення його монтажної готовності. Це досягається шляхом переносу максимально можливої кількості операцій по монтажу елементів електроустановок з монтажної зони на монтажні заводи і майстерні, оснащені високопродуктивними механізмами. Рівень індустріалізації визначається відношенням об’єму електромонтажних робіт, що виконані за межами монтажної зони, до загального об’єму електромонтажних робіт.

Для підвищення рівня індустріалізації робіт крупні монтажні організації, як правило, мають в своєму складі підрозділи, які займаються виготовленням виробів, конструкцій і механізмів, що не випускаються промисловістю серійно.

Індустріальний монтаж складається з двох стадій:

- перша стадія вміщує в себе попередню комплектацію електрообладнання, зборку на заводах і монтажних майстернях обладнання, що постачається окремо в комплектні блоки і укрупнені вузли з доведенням їх до повної монтажної готовності;

- на другій стадії виконується установка комплектних блоків і укрупнених вузлів обладнання, прокладаються силові і освітлювальні мережі і мережі заземлення, здійснюється перевірка правильності монтажу, пусконалагоджувалні роботи і приймально-здавальні випробування електрообладнання.

Найбільш високий рівень індустріалізації мають роботи по монтажу розподільчих пристроїв, виготовлення яких у вигляді комплектних комірок і блоків виконується на заводах вітчизняної промисловості: КРУ-6/10, КРУБ-35, КРУБ-110, КРУЭ-110 кВ і більше.

Розвиток індустріальних методів електромонтажних робіт тісно пов’язаний з підви- щенням рівню їх механізації. Механізація електромонтажних робіт має два основних направлення:

- використання універсальних механізмів і підйомно-транспортних машин для механізації трудомістких процесів; це, наприклад, бурильно-кранові машини, телескопічні вишки, гідропідйомники та ін..

- використання загальнобудівельних інструментів, розробка і використання різних пристосувань при виконанні окремих монтажних операцій; це, наприклад, різний електроінструмент, будівельно-монтажні пістолети, переносні преси для окінцювання і з’єднання проводів і жил кабелів.

Використання термінів вводу об’єктів в експлуатацію суттєво залежить від матеріально - технічного забезпечення електромонтажних робіт. В структурі крупних монтажних організацій функції матеріально-технічного забезпечення покладаються на спеціальні підрозділи - управлення (дільниці) виробничо-технічної комплектації (ДВТК). Ці структурні підрозділи своїми силами і засобами доставляють в монтажну зону необхідне обладнання, матеріали і механізми. Успішна робота підрозділив вимагає механізації складського господарства, яке дозволяє вести механізованим способом комплектацію матеріалів і виробів в спеціальні контейнери для послідуючої доставки їх в монтажну зону.

Монтаж складного і дорогого обладнання (потужні трансформатори, нові вимикачі на 110 кВ и вище, електрообладнання фірм Сименс, АББ та інших) виконується, як правило, з притягненням шефмонтажного персоналу від постачальника обладнання. Цей персонал в відповідності з договором поставки обладнання здійснює керівництво монтажем і випробуваннями обладнання.

 


Читайте також:

  1. Автоматизація проектних робіт
  2. Аналіз продуктивності праці й заробітної плати
  3. Аналіз фонду заробітної плати.
  4. Аналіз якості продукції та робіт
  5. Антиінфляційна політика. Взаємозв’язок інфляції та безробіття.
  6. Аудит витрат на виробництво продукції, виконання робіт, надання послуг
  7. Аудит готової продукції та продажу товарів, робіт та послуг
  8. Безпека виконання робіт.
  9. Безпека під час вантажно –розвантажувальних робіт.
  10. Безпека під час робіт з пересувними електростанціями і колійним електричним інструментом.
  11. Безробітні можуть відбувати це покарання і в нічний час.
  12. Безробітні та їх правовий захист і статус




Переглядів: 2841

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Охорона праці при виконанні електромонтажних робіт | Пусконалагоджувальні роботи

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.