Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



СТРУКТУРА І ЗМІСТ КУРСОВОЇ РОБОТИ

ПІДБІР НАУКОВИХ ДЖЕРЕЛ ТА ІНШИХ МАТЕРІАЛІВ

Навчальну, наукову і спеціальну літературу для курсової роботи студент підбирає самостійно. Консультацію з бібліографії можна отримати у наукового керівникам або у працівників бібліотеки. Особливу увагу слід приділити підбору наукової літератури: монографій, наукових праць та статей, що публікуються в періодичних фахових юридичних виданнях:

- наукові монографії, що стосуються теми курсової роботи;

- наукові праці та статті, що публікуються у відповідних розділах таких наукових видань та збірників: "Правове регулювання економіки" (збірник юридичного факультету Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана), "Правова держава", "Держава і право" (збірники Інституту держави і права ім. В.М.Корецького), наукові вісники (правознавчі серії) юридичних факультетів та вузів України; «Право України», «Юридична Україна», «Підприємництво, господарство і право», «Вісник Конституційного Суду України», «Вісник Верховного Суду України», «Вісник Вищого господарського суду України», «Збірник рішень Верховного суду України», «Збірник рішень Вищого господарського суду України»; газетах: «Юридическая практика», «Юридична газета», «Юридичний вісник України» тощо.

При написанні курсової роботи необхідно користуватися лише новітніми виданнями (наукові праці останніх 2-3 років видання). Це дозволить уникнути використання застарілих ідей і положень. Слід зазначити, що більш ранні роботи науковців також можуть використовуватися в історичному, порівняльному аналізі або якщо вони містять положення, що є істотними для розкриття обраної теми курсової роботи.

При використанні нормативно-правових актів слід переконатися, чи є вони чинними на момент написання курсової роботи. З нормативно-правовими актами можна ознайомитися в офіційних виданнях: «Офіційний вісник України», "Урядовий кур’єр", "Голос України", "Відомості Верховної Ради України". Проте, щоб переконатися, що редакція нормативного акту є чинною, слід користуватися доступними оновленими електронними базами нормативних актів або офіційним сайтом Верховної Ради України: www.rada.gov.ua.

 

Курсова робота повинна мати чітку й логічну структуру:

- вступ (2 – 3 стор.);

- основна частина (20 - 25 стор.);

- висновки (2 - 3 стор.);

- список використаних джерел.

Загальний обсяг курсової роботи становить 25-30 сторінок машинописного або комп’ютерного тексту, або 35-40 сторінок рукописного тексту, не враховуючи списку використаних джерел.

У вступі обґрунтовується актуальність обраної теми, ступінь її вивчення, визначаються питання, які вимагають вирішення. Вказуються також об’єкт, предмет і методологічна основа дослідження, характеризуються праці науковців з обраної тематики.

Основна частина курсової роботи передбачає глибоке й всебічне розкриття сутності обраної проблеми. Вона висвітлюється згідно із затвердженим планом (1-3 розділи).

У першому розділі бажано розкрити теоретичні й методологічні та історичні аспекти обраної теми дослідження; критично розглянути й проаналізувати різні точки зору; висловити своє ставлення до дискусійних питань, дати характеристику об’єкту дослідження; підійти до постановки основних проблемних питань. Наступні розділи передбачають глибокий аналіз конкретних фактичних матеріалів, обґрунтування позитивних і негативних тенденцій розвитку державно-правових явищ, шляхів вирішення наявних проблем.

У висновках підводяться підсумки дослідження, здійснюються теоретичні узагальнення, висвітлюються практичні рекомендації щодо розвитку певного правового інституту, явища тощо.

Список використаних джерел може включати нормативно-правові акти, наукові праці (монографії, брошури, статті в періодичних виданнях: журналах, газетах, збірниках), інші фактичні матеріали (статистичні дані, звіти та інші документи). Запозичення чужих думок без посилання на автора і просте переписування не дозволяється. Слід уникати в роботі книжкових висловів, викладати самостійно свої думки, не припускаючись повторень і помилок. Уважно стежити за тим, щоб у роботі не було суперечностей між окремими її положеннями. Пряме цитування в роботі чужих думок у великій кількості недоцільне.

 


Читайте також:

  1. II. Вимоги безпеки перед початком роботи
  2. II. Вимоги безпеки праці перед початком роботи
  3. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  4. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  5. III. Географічна структура світового ринку позичкового капіталу
  6. Internet. - це мережа з комутацією пакетів, і її можна порівняти з організацією роботи звичайної пошти.
  7. IV. Вимоги безпеки під час роботи на навчально-дослідній ділянці
  8. VII. Прибирання робочих місць учнями (по завершенню роботи) і приміщення майстерні черговими.
  9. VІ. План та організаційна структура заняття
  10. Адміністративно – територіальний устрій і соціальна структура Слобожанщини у половині XVII – кінці XVIII століття
  11. Аконність залишення засуджених у слідчому ізоляторі для роботи з господарського обслуговування.
  12. Акти з охорони праці, що діють в організації, їх склад і структура.




Переглядів: 609

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
ВИБІР ТЕМИ КУРСОВОЇ РОБОТИ І СКЛАДАННЯ ПЛАНУ | Побірченко І.Г. Діяльність Міжнародного комерційного арбітражу // Право України. – 2010. - №11. - С.92-96.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.