Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Побірченко І.Г. Діяльність Міжнародного комерційного арбітражу // Право України. – 2010. - №11. - С.92-96.

Харитонов Є. Традиція приватного права в Україні: між Сходом і Заходом (деякі питання методології розробки концепції приватного права в Україні) // Юридична Україна. – 2003. - № 2. – С.14-19

ОФОРМЛЕННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ

При оформленні курсової, необхідно дотримуватись наступних вимог. Робота має бути надрукована машинодрукарським або комп’ютерним способом на одному боці білого аркушу паперу формату А4 (297x210 мм.), 14 шрифтом, (інтервал полуторний) до 30-рядків на сторінці, або написана чітким, розбірливим почерком, грамотно й охайно на таких самих аркушах пастою синього чи чорного кольору. Поля сторінки: (друкованого чи рукописного) ліве - 20 мм, праве – 10 мм, верхнє – 20 мм, нижнє – 20 мм. Відстань між заголовком і текстом має бути 15-20 мм. Кожний розділ курсової роботи слід починати з нової сторінки. Заголовки розділів друкуються симетрично, прописними літерами; заголовки підрозділів друкуються з абзацу (3 інтервали). Переноси у заголовках недопускаються. Розділи повинні мати порядкову нумерацію і позначатися арабськими цифрами з крапкою в кінці (1; 2; 3); нумерація підрозділів (якщо вони є) має включати вказівку на розділ (1.1.; 1.2.; 2.1.; 2.2…).

Нумерація сторінок у роботі проставляється наскрізна, включаючи список використаних джерел, і починається з титульного аркуша, на якому номер не ставиться.

Номери сторінок проставляються у правому верхньому кутку.

На всі цитати, таблиці, схеми, графіки тощо в тексті мають бути посилання. Кожна таблиця супроводжується порядковим номером. Посилання на джерела можуть подаватися в один із наступних способів за вибором автора курсової роботи:

1) у вигляді приміток, що наводяться в кінці сторінки під текстом, нумеруються в межах однієї сторінки або всієї роботи (наскрізна нумерація), позначаються індексом (1,2,3...), який проставляється безпосередньо за текстом, на який подається виноска.

Наприклад: "деякі автори вважають, що ... викладається зміст думки"¹. Внизу сторінки, під текстом вказується джерело:

1. Щербина В.С. Господарське право України. – К., 2011. – С.35-37.;

2) у вигляді посилань на поданий в кінці роботи список використаних джерел (у квадратних дужках вказується номер джерела за списком та номери сторінок на яких викладено відповідні дані (інформація, думки тощо); дужки проставляються безпосередньо за текстом матеріалу.

Наприклад: “деякі автори вважають, що ... викладається зміст думки [16, с.125-128] число “16”– в даному прикладі – це номер, під яким розміщено зазначену роботу в спискові використаних джерел.

У посиланнях на наукові статті, що опубліковані у збірниках наукових праць, періодичних виданнях тощо обов’язково зазначається прізвище автора та назва праці, назва видання, рік, номер випуску, сторінки, на яких розміщено наукову працю:

Необхідно застосовувати наскрізну нумерацію джерел у всьому списку використаних джерел (єдина нумерація для всіх підрозділів списку). Він вміщує перелік нормативно-правових актів, правозастосовчу практику, інтерпретаційних актів та наукових джерел, що були використані при написанні роботи.

Список використаних джерел формується у наступній послідовності:

Конституція України, інші закони, підзаконні нормативно-правові акти України; норми міжнародного права тощо. Навчальна, наукова та інша юридична література (в алфавітному порядку за прізвищами авторів або назвами монографій, брошур тощо). Іноземні джерела (англомовні, німецькомовні тощо, окрім російської).

Приклади оформлення джерел у списку літератури:

Для нормативно-правових актів: наводиться назва акта, дата його прийняття, номер, видання офіційного оприлюднення тексту, рік, номер, статті (сторінки).

1. Цивільний кодекс України від 16 січня 2003 р. №435-IV // Відомості Верховної Ради України - 2003 р. - № 40 - ст. 3 ("ст." – тут це номер блоку сторінок в офіційному виданні нормативно-правових актів)


Читайте також:

  1. A) правові і процесуальні основи судово-медичної експертизи
  2. I. Загальна характеристика політичної та правової думки античної Греції.
  3. IV. Відмінність злочинів від інших правопорушень
  4. V. Класифікація і внесення поправок
  5. А. Правобережну Україну.
  6. А/. Верховна Рада України.
  7. А/. Право власності.
  8. Аграрне право
  9. Аграрне право та законодавство США, Німеччини, Франції, Великої Британії, Ізраїлю, Польщі, Росії
  10. АГРАРНЕ ПРАВО УКРАЇНИ
  11. Аграрне право як галузь права, його історичні витоки та особливості.
  12. Адаптація законодавства України до законодавства ЄС - один із важливих інструментів створення в Україні нової правової системи та громадянського суспільства




Переглядів: 520

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
СТРУКТУРА І ЗМІСТ КУРСОВОЇ РОБОТИ | РЕЦЕНЗУВАННЯ І ЗАХИСТ КУРСОВОЇ РОБОТИ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.005 сек.