Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Участь України у міжнародному співробітництві з питань державної митної справи є складовою частиною її зовнішньополітичної діяльності.

Міжнародне співробітництво з питань державної митної справи визначено в главі 78 Митного кодексу. Стаття 563. визначає участь України у міжнародному співробітництві з питань державної митної справи.

Міжнародне співробітництво з питань державної митної справи.

Міжнародна діяльність центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, спрямовується і координується Президентом України, Кабінетом Міністрів України та здійснюється за погодженням з Міністерством закордонних справ України.

За дорученням Кабінету Міністрів України центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, може в обсязі наданих відповідно до закону повноважень вести переговори та консультативну роботу, пов’язану з підготовкою міжнародних договорів з питань державної митної справи.

Центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, з метою вдосконалення митного контролю підтримує зв’язки з митними адміністраціями іноземних держав, в установленому законом порядку укладає з ними відповідні міжвідомчі договори.

Центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, представляє Україну у Всесвітній митній організації, інших міжнародних організаціях.

 

 

Міжнародне співробітництво з питань державної митної справи – це окремий вид діяльності органів державної влади, головною метою якого, є вдосконалення державної митної справи відповідно до світових стандартів. Окремо розглянемо завдання співробітництва з питань державної митної справи на міжнародному рівні:

1. Міжнародне співробітництво з питань державної митної справи забезпечує розвиток національного митного законодавства України шляхом імплементації до нього міжнародних норм.

Практика митного регулювання свідчить про те, що митне законодавство України потребує значних змін проведення яких наблизить його до світових стандартів.

2. Одним з головних завдань міжнародного співробітництва є підвищення

рівня технічного забезпечення підрозділів органів доходів і зборів України, від якого залежить показник ефективності дій митних органів України. Впровадження новітніх засобів технічного забезпечення дозволить спростити митні процедури та зменшити час їх проведення.

3. Важливим завданням співробітництва з питань державної митної справи є активізація боротьби з контрабандою. Встановлення спільних домовленостей між країнами світу дозволяє активно взаємодіяти в сфері боротьби з контрабандою. У даному випадку мова йде не тільки про обмін інформацією, а і про проведення спільних операцій, метою яких є знищення каналів контрабанди. Захищеність митного кордону країни є запорукою її економічної безпеки. Відзначимо, що лише скоординовані взаємні дії представників митних органів країн здатні забезпечити позитивний результат.

4. Міжнародне співробітництво з питань державної митної справи дає можливість дослідження світового досвіду митного регулювання та впровадження його на території України. Відзначимо, що під світовим досвідом митного регулювання слід розуміти спрощений порядок проведення окремих митних процедур, досягнення в сфері впровадження нових форм та видів здійснення митного контролю та інше.

Як ми бачимо, міжнародне співробітництво з питань державної митної справи виконує важливу роль в суспільстві. Окремо відзначимо що сфера міжнародного співробітництва з питань державної митної справи суттєво

впливає на авторитет країни в цілому. Рівень міжнародного митного співробітництва залежить від зовнішньої політики держави. Відкрита зовнішня політика, спрямована на інтеграцію держави до світового співтовариства сприяє розвитку та поглибленню міжнародних зв’язків між країнами. Отже створення сприятливих умов для підвищення рівня міжнародного митного співробітництва є одним з приорітетних напрямків діяльності органів державної влади.

 


Читайте також:

  1. H) Орган з питань конкуренції
  2. II. Мотивація навчальної діяльності. Визначення теми і мети уроку
  3. IV. ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ДО
  4. А/. Верховна Рада України.
  5. Автономна Республіка Крим, регіональні та місцеві органи державної влади.
  6. АГРАРНЕ ПРАВО УКРАЇНИ
  7. Аграрні закони України
  8. Адаптація законодавства України до законодавства ЄС - один із важливих інструментів створення в Україні нової правової системи та громадянського суспільства
  9. Адаптація законодавства України до законодавства ЄС - один із важливих інструментів створення в Україні нової правової системи та громадянського суспільства
  10. Адміністративні справи, пов'язані із реалізацією вибор­чих прав (ст.ст. 172, 173, 174, 175, 176).
  11. Адміністративно-правове регулювання державної реєстрації актів цивільного стану, державної виконавчої служби, нотаріату та адвокатури.
  12. Адміністративно-правове регулювання проходження державної служби




Переглядів: 964

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
МІСІЯ, БАЧЕННЯ ТА ПРИНЦИПИ РОБОТИ | ПРЯМИЙ РОЗПОДІЛ ВИТРАТ ПІДРОЗДІЛІВ ДОПОМІЖНОГО ТА ОБСЛУГОВУЮЧОГО ВИРОБНИЦТВ, грн

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.