Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



У сфері зайнятості

Сторони домовилися:

1.30. Визначати у колективних договорах обсяги професійного навчання працівників, а також загальних витрат коштів на цю мету відповідно до потреб виробництва та вимог законодавства.

1.31. Передбачати в галузевих угодах заходи щодо забезпечення періодичності підвищення кваліфікації працівників не рідше одного разу на 5 років.

1.32. Забезпечити щорічне зменшення тривалості безробіття осіб, зареєстрованих у Державній службі зайнятості.

1.33. Забезпечити розроблення та подання до Верховної Ради України проекту Закону України „Про професійний розвиток працівників”.

Сторона власників зобов’язується:

1.34. Забезпечити створення не менш як 1 млн. робочих місць за всіма видами економічної діяльності щороку.

1.35. Забезпечити підвищення рівня зайнятості населення віком 15−70 років (недопущення різкого зниження рівня зайнятості в умовах вступу України до СОТ).

1.36. Забезпечити зниження рівня безробіття, визначеного за методологією МОП (недопущення різкого підвищення рівня безробіття в умовах вступу України до СОТ).

1.37. Вивчити у 2008 році за участю Сторони профспілок та всеукраїнських об’єднань організацій роботодавців і підприємців, які є суб’єктами Угоди, стан застосування цивільно-правових договорів про використання праці на підприємствах працівників інших підприємств та у разі потреби внести пропозиції стосовно вдосконалення законодавства з цього питання.

1.38. Під час укладання галузевих та регіональних угод визначати критерії масового вивільнення працівників та порядок проведення консультацій з профспілками щодо пом’якшення наслідків такого вивільнення.

 

Кабінет Міністрів України зобов’язується:

1.39. Розробити механізм формування та розміщення державного замовлення на підготовку кадрів, визначивши відповідні повноваження заінтересованих центральних та місцевих органів виконавчої влади, Сторони профспілок, всеукраїнських об’єднань організацій роботодавців і підприємців, які є суб’єктами Угоди, навчальних закладів.

1.40. Забезпечити за участю Сторони профспілок та всеукраїнських об’єднань організацій роботодавців і підприємців, які є суб’єктами Угоди, формування державного замовлення на підготовку фахівців та кваліфікованих робітничих кадрів відповідно до потреб ринку праці.

1.41. Розробити та впровадити в 2008 році механізм тристороннього моніторингу виконання міжнародних договорів про працевлаштування громадян України за кордоном.

1.42. Провести консультації з метою підготовки пропозицій щодо внесення до законодавства змін стосовно забезпечення випускників професійно-технічних та вищих навчальних закладів першим робочим місцем.

Сторона профспілок зобов’язується:

1.43. Вносити в разі потреби відповідним органам виконавчої влади та роботодавцям пропозиції щодо перенесення строків, тимчасове припинення або скасування заходів, пов’язаних з масовим вивільненням працівників, які є обов’язковими для розгляду.

1.44. Надавати членам профспілок безкоштовну правову допомогу, проводити консультації з питань зайнятості, у разі потреби представляти інтереси членів профспілок для захисту їх трудових прав у судових органах.

1.45. Брати разом з роботодавцями участь в організації наставництва для молодих робітників.


Читайте також:

  1. Активна політика зайнятості
  2. Аналіз, звітність і аудит у сфері праці
  3. Аудит у сфері праці
  4. Аутсорсинг у сфері інформаційних технологій
  5. Банківська діяльність у сфері надання фінансових послуг
  6. Банківська діяльність у сфері надання фінансових послуг.
  7. Більш широке залучення до управлінської діяльності талановитої молоді, жінок, а також виховання лідерів у сфері освіти.
  8. Біологічний та геологічний кругообіг речовин у біосфері
  9. Брендинг у сфері туризму
  10. Види злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інші злочини проти здоров'я населення
  11. Види і методи контролю у сфері послуг
  12. Види і форми зайнятості




Переглядів: 511

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
У сфері вітчизняного виробництва | ОПЛАТА ПРАЦІ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.01 сек.