Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Використання Довідника Значень

Деякі реквізити поруч з полями введення значень мають кнопку виклику Довідника Значень (кнопка “...”). При натисканні мишкою на цю кнопку з’являється нове вікно (рис. 3.3). На лівій панелі вікна (“Перелік значень”) приводиться список можливих значень.

· АБО: перелік, отриманий в результаті пошуку, буде містити документи з реквізитом, що стоїть ліворуч від логічного оператора АБО, а також документи з реквізитом, що стоїть праворуч від логічного оператора АБО;

· І: до переліку, отриманого в результаті пошуку, потраплять документи, які одночасно містять реквізити, що стоять ліворуч і праворуч від логічного оператора І;

· НІ: до переліку, отриманого в результаті пошуку, не потраплять документи, які містять реквізит, що стоїть праворуч від логічного оператора НІ;

· ТОЧНО: для введення точного значення пошукового реквізиту.

Рис. 3.3. Довідник значень

Довідник Значень реквізиту “Ключові слова” (рис. 3.4) дещо відрізняється від інших довідників. У списку значень цей довідник має алфавітний перелік. Щоб знайти і вибрати ключове слово з цього переліку, необхідно двічі натиснути мишкою на початковій букві слова. Після цього в лівій панелі вікна з’явиться список значень ключових слів на обрану букву. Щоб повернутися до алфавітного переліку, потрібно двічі натиснути мишкою на букві, що знаходиться на початку списку.

Рис. 3.4. Довідник Значень реквізиту “Ключові слова"

Для швидкого пошуку потрібного значення реквізиту (слова або словосполучення) можна набрати на клавіатурі перші його букви у відповідному полі.

Для того щоб вибрати одне зі значень, необхідно двічі натиснути мишкою на нього. Обране значення переміститься у вікно правої панелі “Пошуковий вираз”.

З довідника значень можна одночасно вибирати декілька значень для пошуку, комбінуючи їх за допомогою логічних виразів. Створити складний вираз, що містить логічні оператори, можна за допомогою логічних кнопок Довідника значень. Логічні кнопки використовують такий чином:

Для зручності заповнення полів дат передбачений Довідник Значень для зазначення періоду часу та календар. При натисканні мишкою на кнопці Довідника Значень поля дати відкривається вікно “Вибір інтервалу дат”, у якому знаходяться маркери вибору початку і кінця інтервалу.

Нижню межу інтервалу дат можна вибрати за допомогою верхнього маркера (навести курсор мишки на маркер, натиснути ліву кнопку і, утримуючи її в такому положенні, переміщувати мишку вліво або вправо). При цьому значення дати в полі буде змінюватися автоматично. Це дозволить приблизно вибрати дату прийняття або реєстрації документа (визначити рік, місяць). У вікні вибору інтервалу дат можна також установити нижню межу інтервалу дат за верхньою. При цьому при переміщенні маркера вибору верхньої межі інтервалу дат буде синхронно переміщатися маркер вибору нижньої межі інтервалу дат.

Для того, щоб більш точно встановити дату, потрібно натиснути мишкою на кнопці виклику календаря . При цьому з’явиться нове вікно (рис. 4.5), у якому мишкою можна встановити точне значення дати.

Рис. 4.5. Календарь для вибору інтервалу дат

Верхня межа інтервалу дат прийняття або реєстрації документа встановлюється аналогічно нижній. Якщо був встановлений потрібний інтервал дат, потрібно натиснути кнопку “Вибрати”. Щоб вийти з вікна вибору інтервалу дат без збереження пошукового виразу, необхідно натиснути кнопку “Відмовитись”.


Читайте також:

  1. А. Розрахунки з використанням дистанційного банкінгу.
  2. Альтернативна вартість та її використання у проектному аналізі
  3. Аналіз використання капіталу.
  4. Аналіз використання матеріальних ресурсів
  5. Аналіз використання матеріальних ресурсів.
  6. Аналіз використання обладнання.
  7. Аналіз використання прибутку та резервів його зростання
  8. Аналіз використання робочого часу на підприємстві
  9. Аналіз використання фонду робочого часу.
  10. Аналіз ефективності використання каналів розподілу
  11. Аналіз ефективності використання оборотних активів
  12. Аналіз ефективності використання основних засобів.




Переглядів: 874

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Пошук за реквізитами | Використання Історії поля

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.011 сек.