Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Етап 2. Пошук оновлень

Етап 1

Прийом оновлень електронною поштою

Оновлення бази документів

Виключне об’єднання списків

Якщо під час аналізу інформації в переліках потрібно одержати в новому переліку тільки ті документи, що не повторюються в обох переліках, необхідно скористатися операцією виключного об’єднання.

Для здійснення цієї операції необхідно:

· помістити обидва переліки в один Портфель або в його розділ;

· поставити курсор на рядку з першим переліком і в контекстному меню (по правій кнопці мишки) вибрати команду “Помітити для операції з переліком” (при цьому перелік буде підкреслений суцільною лінією);

· перевести курсор мишки на рядок з другим переліком і в контекстному меню вибрати і виконати команду “Виключне об’єднання”.

Перед виконанням операції програма запитає про те, чи дійсно користувач має намір здійснити виключне об’єднання переліків. Новий перелік буде мати стандартну назву “Перелік – виключне об’єднання” із зазначенням кількості документів у ньому.

Для оновлення бази документів (отримання нових нормативних документів або внесення змін у вже наявні у базі) необхідно запустити Адміністратор системи, зайти в режим “Менеджер задач” і виконати задачу “Прийом до бази”. Ця задача призначена для поповнення бази документами, що надходять з інформаційно-аналітичного центру “ЛІГА” у вигляді окремих файлів-оновлень (посилок). Посилки передаються електронним способом. Оновлення системи також можна проводити за допомогою CD-диску.

Спосіб одержання оновлень можна змінити у будь-який момент. Ці питання зважуються в робочому порядку у відділі абонентського обслуговування ІАЦ “ЛІГА”.

Посилки, оновлення, нові надходження – ці слова є синонімами. Це файли з розширенням ADD (стандартні посилки) чи PVT (індивідуальні посилки), що містять тексти нових чи змінених документів. Вони призначені для прийому в базу даних системи “ЛІГА:ЗАКОН”.

Файли оновлень необхідно помістити в каталог, що задається параметром “New Texts” в настройках Адміністратора системи “ЛІГА:ЗАКОН”. За умовчанням цей каталог має ім'я “Text_new\” і є підкаталогом того каталогу, у якому розташована система “ЛІГА:ЗАКОН”.

У системі передбачена можливість автоматичного прийому оновлень електронною поштою. Автоматичний прийом оновлень може здійснюватися на першому етапі виконання задачі “Прийом до бази” або при запуску задачі “Обробка поштової скриньки” з Адміністратора системи.

Прийом оновлень до бази здійснюється в декілька етапів:

Якщо в настройках Сервера Mail Options не встановлена опція “Disable mail receiver” (“Відключити прийом оновлень”), буде здійснене з'єднання з поштовим сервером (POP3) і забирані всі листи, що прийшли з адреси, заданої параметром “Receive from” (за умовчанням – robot@liga.kiev.ua), на адресу абонента. Листи складаються в підкаталог “MailBox” каталогу для прийому оновлень (заданий параметром “New Texts", звичайно це каталог “\Text_new”). Підкаталог “MailBox” створюється автоматично.

Далі здійснюється розбір листів, під час якого з них вилучаються вкладенні файли (attachments). Ці файли накопичуються в підкаталозі “MailTexts” каталогу для прийому оновлень. Підкаталог “MailTexts” створюється автоматично.

Усі файли з розширеннями ADD і PVT з підкаталогу MailTexts переміщуються в каталог для прийому оновлень.

Якщо в настройках адміністратора Mail Options включена опція “Disable mail receiver", то етап 1 прийому оновлень пропускається.

У каталозі, заданому параметром “New Texts” (за умовчанням – “Text_new\”), виконується пошук файлів-посилок.


Читайте також:

  1. Абсолютизація формально-технічних пошуків у мистецтві ХХ ст.
  2. Багатомовна пошукова система
  3. Бібліографія. Інформаційно-пошукові мови бібліографічних фондів. Види каталогів: систематичні, предметні, абеткові.
  4. Будівельний підряд. Підряд на проектні та пошукові роботи.
  5. Визначення методу пошуку.
  6. ВІЛЬНИЙ ПОШУК (у тому числі ВАЛІДАЦІЯ) ® ПРОГНОСТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ® АНАЛІЗ ВИКЛЮЧЕНЬ
  7. Евристичний пошук
  8. Зародження ” М. Стельмаха як письменника. Риси творчості та стильові пошуки.
  9. Засоби зберігання та пошуку документів
  10. Інтенсифікується пошук світового центру управління та інструментів регулювання глобальних світогосподарських процесів.
  11. Інформаційні джерела як засіб проектної технології. Класифікація джерел інформації. Пошук необхідної інформації в довідниках та журналах.




Переглядів: 783

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Віднімання переліків | Етап 6. Модифікація повнотекстового індексу

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.019 сек.