Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Етап 6. Модифікація повнотекстового індексу

Етап 5. Модифікація пошукових індексів

Етап 4. Обробка посилок

Етап 3. Резервне копіювання

Після виявлення посилок для прийому система здійснює резервне копіювання основної таблиці і головного індексу бази даних (файлів “Cards.DAT” і “I_File.LDX”).

Якщо створення резервної копії пройшло успішно, починається обробка посилок, яка полягає в модифікації основної таблиці, головного індексу і бібліотек текстів.

При виникненні на цьому етапі помилок подальша обробка припиняється, а основна таблиця і головний індекс відновлюються з резервної копії. Якщо на етапі модифікації основної таблиці відбулося аварійне вимикання комп'ютера, то при наступній активізації бази даних основна таблиця і головний індекс будуть автоматично відновлені з резервної копії. При цьому працездатність інших індексів бази даних не гарантується. Для оновлення працездатності бази необхідно буде провести повну або часткову індексацію бази.

Всі прийняті успішно посилки зберігаються в каталозі, заданому параметром “Save Sends” настройок Адміністратора системи “ЛІГА:ЗАКОН” (за умовчанням – каталог “SaveArc”). Для підтримки цієї функції необхідно забезпечити достатній обсяг дискового простору.

Якщо попередній етап пройшов успішно, то система переходить до етапу модифікації пошукових індексів, що забезпечують пошук документів за реквізитами.

Після успішного завершення попереднього етапу починається модифікація повнотекстового індексу, що забезпечує контекстний пошук документів.

Для слабких комп'ютерів можна скоротити час прийому щоденних оновлень шляхом установки спеціальної опції SkipFTI=l у файлі настройок системи Common.ini (він знаходиться в підкаталозі “\Data” того каталогу, у якому встановлена система). Для цього необхідно відкрити файл “\Data\Common.ini” у будь-якому текстовому редакторі і додати в нього наступні рядки:

[Receive]

SkipFTI=l

Якщо ця опція встановлена, то етап 6 прийому (модифікація повнотекстового індексу) буде пропущений. При цьому прийом оновлень прискорюється на 30 – 40%.

Якщо встановити опцію “SkipFTI=l”, то пошук за контекстом в нових документах і в змінених фрагментах виконуватись не буде. Для усунення цього ефекту необхідно виконати задачу “Індексування текстів, не оброблених при прийомі до бази”.

Протокол прийому посилок, на підставі якого можна проаналізувати, які з посилок були успішно оброблені системою, а які – ні, зберігається у файлі “Receive.LOG” в каталозі, заданому параметром “Log” настройок Адміністратора системи “ЛІГА:ЗАКОН” (за умовчанням – каталог “Log\”).

При виконанні задачі “Прийом до бази” крім прийому стандартних посилок (файли з розширенням “ADD”) здійснюється обробка індивідуальних посилок (файли з розширенням “PVT”), а також посилок, призначених для власних баз даних системи “ЛІГА:ЗАКОН”. Кожен користувач одержує певний набір посилок, в залежності від того, які бази він придбав.

Після завершення задачі “Прийом до бази” рекомендовано переглянути каталог, заданий параметром “New Text” (за умовчанням – каталог “Text_new\”). При нормальному завершенні задачі цей каталог повинний бути порожнім, а резервні копії посилок повинні знаходитися в каталозі, заданому параметром “Save Sends” (за умовчанням – каталог “SaveArc\”).


Читайте також:

  1. Індекс інфляції (І) - (зміна індексу споживчих цін), який рівний (1+Т).
  2. Індивідуальні індекси цін акцій використовуються для розрахунку агрегованого біржового індексу.
  3. Ковалентна модифікація ферментів
  4. Метод індексу дохідності
  5. Методика оцінювання структури часового ряду індексу споживчих цін
  6. Модифікація лінійних моделей
  7. МОДИФІКАЦІЯ РАДІОБІОЛОГІЧНИХ ЕФЕКТІВ
  8. Модифікація ринку, товару, комплексу маркетингу.
  9. Приєднання і модифікація нуклеотидів
  10. Розрахунок індексу кредитоспроможності
  11. Розрахунок середнього арифметичного індексу фізичного обсягу.




Переглядів: 717

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Етап 2. Пошук оновлень | Програмно-технічні вимоги

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.