МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах
РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ" ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів
Контакти
Тлумачний словник Авто Автоматизація Архітектура Астрономія Аудит Біологія Будівництво Бухгалтерія Винахідництво Виробництво Військова справа Генетика Географія Геологія Господарство Держава Дім Екологія Економетрика Економіка Електроніка Журналістика та ЗМІ Зв'язок Іноземні мови Інформатика Історія Комп'ютери Креслення Кулінарія Культура Лексикологія Література Логіка Маркетинг Математика Машинобудування Медицина Менеджмент Метали і Зварювання Механіка Мистецтво Музика Населення Освіта Охорона безпеки життя Охорона Праці Педагогіка Політика Право Програмування Промисловість Психологія Радіо Регилия Соціологія Спорт Стандартизація Технології Торгівля Туризм Фізика Фізіологія Філософія Фінанси Хімія Юриспунденкция |
|
|||||||
Порядок укладення договору страхування, Видача поліса.Об'єкти страхування. 2.1. Об'єктом страхування можуть бути майнові інтереси, що не суперечать законодавству країни, зв'язані з життям, здоров'ям, працездатністю та пенсійним забезпеченням Застрахованого. 3.1.Для укладення Договору страхування Страхувальник подає Компанії письмову заяву у формі, визначеній Компанією. 3.2. Для оформлення Договору страхування Компанія має право зажадати, а Страхувальник зобов'язаний надати всі необхідні документи, обумовлені Компанією, що характеризують страховий ризик (декларацію про стан здоров'я та ін.). 3.3. Факт укладення Договору страхування підтверджується Полісом. 3.4. Поліс повинен містити в собі такі свідоцтва: назву документа, назву й адресу Компанії, прізвище, ім'я та по-батькові (чи найменування) Страхувальника, його адресу, паспортні дані чи дані документа, що його замінює (реквізити), прізвище, ім'я та по батькові чи найменування Застрахованого(их), його адреса, дані паспорта чи документа, що його замінює, об'єкт страхування, страховий ризик, термін дії До 3.5. Договір страхування набирає сили від дати початку страхування, зазначеної в Полісі, за умов, що внесено перший внесок чи внески згідно з умовою Договору страхування, Застрахований живий у день платежу, з дня медичної чи іншої перевірки, коли був поставлений підпис Застрахованим під декларацією про стан здоров'я і до дня видачі Поліса Компанією не відбулися зміни здоров'я Застрахованого, його 3.6. Договір страхування і документи, що є його невід'ємною частиною, дійсні і за межами території України, якщо інше не встановлено Компанією. 4. Страхові премії. 4.1. Страхові премії сплачуються після укладення Договору страхування протягом обумовленого терміну, а якщо платежі розділені на рівні періоди часу, то проплати — на початку кожного періоду. Розмір страхової премії визначається Компанією самостійно на підставі затверджених Компанією тарифів. 4.2. Розмір страхової премії може бути змінений у випадках: —заяви Страхувальника; —зміни стану здоров'я Застрахованого, що веде до зміни умов Договору страхування; —зміни спеціальності і (чи) роду занять, і (чи) хобі Застрахованого, а також зміни інших індексів.
4.3. Страхова премія вноситься в терміни, обумовлені Договором на страхування, що зазначено в Листі страхових даних. Обов'язок внесення страхових премій припиняється з внесенням всієї страхової премії, на час смерті Застрахованого, після закінчення терміну сплати премій за конкретним Договором страхування. 4.4. Страхова премія вноситься шляхом переводу коштів на банківський рахунок Компанії, у касу Компанії готівкою, чи посереднику Компанії , що займається посередницькою діяльністю на території України від імені Компанії відповідно до угоди. 4.5. Якщо страхові премії чи їхня частина не сплачені в терміни протягом 15 днів після того, як Компанія письмово зажадала їхньої сплати, вони вносяться з відсотками, затвердженими Компанією для таких випадків. 4.6. Страхувальник має право зробити виплату заборгованості протягом 21-го дня після закінчення цього терміну. 4.7. Якщо неможливе внесення страхової премії в зазначений термін, Страхувальник має право одержати в Компанії займ для внесення страхової премії. 4.8. При невнесенні страхових премій у зазначений термін і відсутності суми викупу Компанія має право негайно розірвати Договір страхування в однобічному порядку. 4.9. Якщо сума викупу поліса існує, Компанія здійснює автоматичний займ для внесення страхової премії і робить оплату заборгованості по сплаті премії і наступних платежів з існуючої суми викупу до її повного вичерпання, але не більше ніж протягом одного року після припинення сплати премії.
4.10. Після закінчення цього терміну Договір страхування переводиться в перерване страхування по сумі викупу, що залишилася. 4.11. Положення пп. 4. 8,4.10 не поширюються на Договори страхування, термін дії яких менший двох років. 4.12. Якщо призначений Бенефіціар, що не є Страхувальником, і це призначення було остаточним, після письмового повідомлення Компанією про затримку платежу протягом 21 дня з дня передачі повідомлення погасив заборгованість на суму, сплата якої затримана, Компанія не має права розірвати Договір страхування. Читайте також:
|
||||||||
|